V jedenáctém kole Olympik zajížděl na palubovku do Ledče nad Sázavou, kde hraje právě Boca Chotěboř.

V prvním poločase se Boca dostala do vedení po vstřelení jediné branky. Mělník musel ve druhé půli pořádně zabrat, aby dohnal nevýraznou ztrátu. Odměnou jsou jim za to hodně vydřené tři body do tabulky. Podle hlavního trenéra Mělníka Pavla Šuby je každý zápas s Bocou velmi těžký. „K zápasu jsme odjížděli v ne zrovna ideální sestavě, protože nám chyběli tři hráči, ale přesto jsme věřili v dobrý výsledek. Od počátku jsme více hráli na míči, ovšem domácí dobře bránili a hru zpomalovali a nikam se nehnali," uvedl Šuba s tím, že ani Olympik neměl ideální pohyb po palubovce. Chyběla mu rychlost a agresivita. „I přesto jsme si v první půli vytvořili pět gólových šancí, které trestuhodně zahodili Rolenc, Vokoun, Šup a Prieložný. A pak přišel trest. Do té doby bezzubí domácí zahrávali roh, míč špatně odkopl Lelek a domácí hráč z deseti metrů přesně zamířil k tyči," vysvětlil hlavní kouč.

O přestávce trenér v kabině zdůraznil, že je nutné hru zrychlit a být více trpěliví v kombinacích. „Bylo to vidět, rychle jsme si vytvořili několik šancí a za chvíli jsme skóre otočili na 1:2. Ovšem místo klidu přišlo naprosto zbytečné vyloučení Maláka a přesilovka domácích, kterou chvíli před jejím koncem zužitkovali k vyrovnání na 2:2," podotkl Šuba, Mělnické ale tato situace naštěstí nezlomila a Lelek ranou pod břevno opět strhl vedení na hostující stranu. „Jelikož domácí na nás v tomto zápase nedokázali vyvinout větší tlak, jediná šance na úspěch byla v power play, kterou tři minuty před koncem spustili. Ze začátku byla neplodná, ale minutu před koncem si srazil nástřel do vlastní brány Němec a bylo znovu srovnáno na 3:3. Naštěstí ten nahoře byl doma a stál při nás. Stav faulů byl 5:5 a to rozhodlo. Na půlce si rychlík Vokoun obhodil hvězdného Popelku, který ho přišlápl a byl to šestý faul. Exekutor Gabčo nezaváhal a všechny body vezeme zaslouženě domů."

Rezerva Olympiku předvedla totožný rozdíl branek jako A mužstvo. V Příbrami se postavila domácí Legii a vyhrála také o jeden gól 9:8. V tabulce tak má náskok už sedmi bodů před druhým Svarogem Teplice. Za Olympik se čtyřikrát strefil Dvorný, dvakrát Kočí a Rejman a jednou Veselý.

BOCA Chotěboř – Olympik Mělník 3:4 (1:0)

Branky Olympiku: Malák, Šup, Lelek, Gabčo z PK
Sestava Olympiku: Soumar (Jenč) – Malák, Šup, Lelek, Gabčo, Prejsa, Rolenc, Vokoun, Prieložný, Němec.