| Video: Youtube

VRÁTÍ SE OLYMPIK 
DO ČELA TABULKY?

Olympik tak napravil zaváhání z Liberce a pokud dnes zvítězí, posune se na první místo tabulky. „Ve vyrovnaném zápase jsme byli o trošku lepším týmem a vyhráli jsme 6:5. Tím jsme získali veledůležité tři body a zůstali jsme v kontaktu s prvními dvěma týmy tabulky," vysvětlil mělnický gólman Aleš Soumar.

PROTI HERDU ŠLO O RYCHLOST A DYNAMIKU

Podle hlavního trenéra Pavla Šuby se hrál s hradištským Herdem rychlý a dynamický futsal. „Do zápasu jsme nastoupili s pozměněným složením čtyřek, kdy ta druhá hrála bez klasického útočníka a to se projevilo na pohybu hráčů. Proto se hrál tak rychlý futsal," vysvětlil s tím, že v první půli si k vedení 3:1 pomohli dvěma standartkami a utkání kontrolovali. „Druhý poločas byl ještě rychlejší a to i díky hostům, kteří přistoupili na tempo futsal a drama bylo až do konce. Sice jsme stále vedli, ale nebyli jsme schopni udržet dvougólové vedení. Díky našim nedostatkům při bránění a neproměňování vyložených šancí vždy hosté rychle snížili na rozdíl jednoho gólu a takhle to bylo až do konce," řekl kouč.

DNES VEČER HURÁ 
NA WIZARDS

Dohrávka pátého kola čeká mělnické futsalisty už dnes od 20 hodin na palubovce v neratovické sportovní hale.
Wizards doma v posledním zápase porazil Malibu Mladou Boleslav 5:3 a nachází se momentálně na desátém místě s osmi body za dvě výhry a dvě remízy.

Olympik Mělník – HERD Hradiště 6:5 (3:1)

Branky: 6. Kitanovič (Gabčo), 18. Vokoun (Cabadaj), 18. Vokoun, 23. Vokoun (Malák), 31. Němec (Gabčo), 32. Prieložný (Vokoun) – 10. Šneberger (Eisenreich), 22. Eisenreich (Šneberger), 23. Kohout (Lávička), 31. Kohout, 36. Šneberger (Hudeček).
ŽK: 28. Malák – 18. Kohout, 18. Dvořák 40. Malák. ČK: 40. Šneberger. Rozhodčí: Vaněk – Černý.
Sestava Olympiku: Jenč (Šteiner) – Cabadaj, Malák, Vokoun, Babovák Jan, Babovák Michal, Prieložný, Němec, Šuba, Gabčo „C", Kitanovič, Rolenc.