Ve svém prvním sobotním duelu Neratovičtí podlehli Novému Boru 3:5, když po celou dobu prohrávali, ale ve 33. minutě vyrovnávali na 3:3. V závěru po dvou chybách v obraně Neratovic padly rozhodující dva góly.

V utkání se druhou Poličkou Středočeši inkasovali první dvojcifernou porážku v letošním ročníku celostátní ligy. Přestože v 5. minutě Merz vyrovnával na 1:1, už v poločase měl soupeř šestigólový náskok a otázkou bylo jen konečné skóre. Fenix se sice dostal v poslední desetiminutovce dvakrát ke slovu, z konečného debaklu 11:3 už ale Chrdleho góly mnoho neubraly.

Jednu z posledních možností uchovat si šanci na záchranu má Fenix v sobotu 3. ledna, kdy v Kaplici nastoupí proti Větřní a Prachaticím.

Nový Bor – Fenix Neratovice 5:3 (1:0)
Kloubek 3, Opočenský, Neumann – Wolf, Matějček, Chrdle. ŽK: Houdek, Kupka – Chrdle, Temiak. Rozhodčí: Daněk, Pavlas.

Polička – Fenix Neratovice 11:3 (7:1)
Dostál 5, Král 4, Novák 2 – Chrdle 2, Merz. Rozhodčí: Daněk, Vitásek.

1. Stonava 12 9 3 0 46:14 30
2. Polička 12 9 2 1 45:17 29
3. Chemcomex Praha A 12 9 1 2 44:19 28
4. Běloves 12 8 1 3 46:22 25
5. Klatovy 12 6 0 6 37:36 18
6. Prachatice A 12 4 3 5 21:24 15
7. Větřní 12 5 0 7 36:40 15