V pětičlenné skupině mohli domácí borci přivítat dva divizní týmy Baník Sokolov a FBŠ Plzeň, skupinu doplnili kovbojové alias GBC Texas a ne příliš známí FBK Ježci Rožmitál.
Domácím los přisoudil na úvod favorita ze Sokolova, který hned zvítězil 1:5. Ve druhém utkání byl výkon kvalitnější, ale ani tak vytoužené tři body nepřinesl. Přestože byla prohra v poměru 4:10 možná až dost krutá, parta okolo kapitána Cimlera neskládala hlavu. O reparát se Kralupy měly pokusit s exotickými kovboji z Texasu. Nicméně i hráči s odznakem na hrudi byli v konci utkání nad síly domácího ansámblu. Vyrovnaný zápas nakonec rozhodl větší důraz soupeře. Právě důraznější koncovka stála modrobílé florbalisty vítězství a nakonec padli 4:6.
Druhý hrací den začal mnohem lépe, když si Kralupy po zlepšeném výkonu vyšláply na divizní Plzeň v poměru 6:3. Domácí ztratili poslední zápolení s Ježky z Rožmitálu. Pro omlazený kádr to byl víkend ve znamení získávání nových zkušeností a příprav na nadcházející sezonu. V příštích dnech kralupské florbalisty čeká série přátelských utkání a nově rozebíhajícího se tréninkového drilu.