První třetina nabídla divákům poměrně zajímavou a vyrovnanou hru. V 11. minutě se prosadil svou šibalskou střelou nad brankářovu nohu Tesařík po asistenci Kroužila.

Začátkem druhé třetiny se ve vyložené akci octl Tetiva, který měl téměř celou bránu volnou a v rozhodující okamžik přestřelil. Svůj nezdar ovšem vzápětí napravil, když rozvlnil síť střelou ze vzduchu po skákavé přihrávce od Paliceho.

Žižkovští poté stupňovali tlak na Raškovu bránu. Brankář FBC svými senzačními zákroky dlouho odolával. Po střele do levého horního růžku se ale musel smířit s tím, že v prvním zápase nové sezony čisté konto neudrží – 2:1.

Začátek třetí třetiny byl ve znamení dua Kroužil a Palice, kterým se podařilo zaskočit Falcons hned dvakrát v první minutě. Nejprve po krásné individuální akci skóroval Kroužil a za dalších 18 vteřin vybídl ke vstřelení branky Paliceho, který rozesmutnil gólmana ze Žižkova.

Soupeř se snažil o rychlou odpověď, aby se vrátil do hry, ale veškerá snaha ztroskotala na Raškovi. V závěru se Žižkovští dostali do dvojnásobné početní výhody. Pro zvýšení šancí na změnu skóre byl odvolán brankář Falcons.

Hra šesti proti třem trvala téměř minutu. Kralupáci bránili ze všech sil a Raška lapal jeden míček za druhým. Výsledek 4:1 ale zářil na tabuli i na konci utkání.