Hosté měli v utkání od začátku navrch, což v prvním poločase gólově dvakrát vyjádřil Vymětalík a pak z dlouhé penalty také brankář Pelc. To, že ještě nemají vyhráno, hostům v závěru poločasu připomnělo snížení domácích na 3:1.

Domácí, střídající na rozdíl od hostů dvě kompletní čtyřky, vstoupili lépe také do druhé části. Na jejich druhé snížení ale hosté bleskově odpověděli Pavlíčkem. Domácí se ale nevzdali ani poté, co Vymětalík dosáhl hattricku, a v polovině druhého poločasu už ztráceli znovu pouze jeden gól – 4:5.

Vyrovnání pak viselo na vlásku při opakovaně zahrávané dlouhé penaltě, kterou ale hosté přečkali bez úhony a mohli znovu zvýraznit svůj náskok. V závěru se ale Dobřichovickým znovu podařilo vstřelit laciný kontaktní gól a po Pelcově neproměněné penaltě přinesl definitivní rozuzlení až gól Pavlíčka 19 vteřin před koncem.

Velkou zásluhu na vítězství AFC má v obraně zaskakující Vymětalík, autor čtyř branek a vítěz mnoha tvrdých, ale férových soubojů s domácím kapitánem. Obětavé výkony ale podali také ostatní hráči.

V neděli se Kralupští představí v domácí hale, od 18 hodin přivítají kladenský Celtic, který po sestupu z divize získal doposud jediný bod a prozatím uzavírá peloton.

Dobřichovice – AFC Kralupy 5:7 (1:3)

Branky Kralup: Vymětalík 4, J. Pavlíček 2, Pelc. AFC Kralupy: Pelc – Vymětalík, T. Koláček, A. Moravec – J. Pavlíček, L. Koláček, Tetiva.