Domácím Tiskařům vyšel úvod zápasu, kdy šli rychle do vedení 2:0. Za hosty pak stihl snížit J. Pavlíček, ale brzy nato se tento kralupský kanonýr zranil a musel ze hry odstoupit.

Hořovičtí do přestávky navršili svůj náskok na tři branky, ale během 50 vteřin druhé půle o něj přišli, když inkasovali dva rychlé góly.

Od té chvíle začala snaha hostů o vyrovnání, ale domácí futsalisté dokázali vždy odskočit o dva góly. Pěti brankami se ve svém prvním letošním zápase uvedl Černý a hlavně díky němu tak skončila kralupská série vítězství.

Futsalisté Kralup si ve vyrovnané tabulce pohoršili na sedmé místo. Na vedoucí Bělou ztrácejí stejně jako jejich přemožitel tři body. „K bodům jsme neměli daleko, ale v průběhu zápasu jsme stále byli minimálně o jeden krůček zpět. Malá, zaprášená hala, kde to na parketách klouzalo jako na ledě, nám moc nesvědčila. Tady se bude každému těžko vyhrávat. Když k tomu přičteme hodně nepřesné rozhodčí, je skoro až k podivu, že jsme byli domácím více než důstojným soupeřem. Nás může mrzet, že i celkem slušných osm branek nám nestačilo ani na bod,“ shrnul zápas Jiří Slach, který si v utkání připsal asistence u poloviny hostujících gólů. V pátek se AFC představí ve Stochově proti domácímu FC.

OTH Hořovice – AFC Kralupy 10:8 (5:2)

Branky: 5., 13., 20., 31. a 34. Černý, 2. a 24. Ptáček, 10. a 40. z PK Tkáč, 23. Königsmark –21. a 21. L. Moravec, 13. a 23. Janouškovec, 7. J. Pavlíček, 31. V. Pavlíček, 33. Koláček, 35. Mára z PK. Rozhodčí: Petráň, Chyba. Diváci: 32. AFC Kralupy: Urban - A. Moravec, Mára, Karas, V. Pavlíček - J. Pavlíček, L. Moravec, Koláček, Janouškovec, Slach.