„Čeká nás první domácí utkání v nové sezoně, a proto nemůžeme chtít nic jiného než zvítězit a předvést dobrý výkon. Konečně snad po roce a půl mohou být v hale fanoušci a na to se obrovsky těšíme,“ nechal se před utkáním slyšet trenér Jakub Němec.

Brněnský tým startoval před rokem v lize vůbec poprvé. Právě v domácím utkání s Mělníkem si sáhl na své vůbec první body, v konečně tabulce ale nakonec skončil o dvě příčky zpět na desáté pozici. Také proto, že na soutoku prohrál lednovou odvetu 2:7. Hrát se ovšem tehdy muselo za zavřenými dveřmi, příznivci mohli sledovat všechny letošní duely maximálně prostřednictvím přenosu na internetu. Nyní už se dočkají.

„Žabinští Vlci v loňské sezoně ukázali, že se s nimi v lize musí počítat a od minulých vzájemných utkání na sobě také určitě hodně zapracovali," nečeká snadný zápas kouč Mělníka. „My však budeme chtít dominovat, ukázat naši sílu v domácím prostředí a k tomu nám snad už také pomohou skvělí fanoušci, kteří jsou po tak dlouhé době na futsal velmi natěšení,“ dodal.