Za příznivého stavu 4:2 směřovali Vymětalík a spol. za vítězstvím, ve 29. minutě je ale postihla dvojí rána. Domácí po faulu proměnili penaltu, v jeho důsledku zároveň musel pro zranění kotníku odstoupit dvougólový Tetiva. Hosté dohrávající už jen s jediným náhradníkem sice záhy dostali po vykartování Marouška k dispozici přesilovku, jenže náskok nepotvrdili a v závěru začaly docházet síly. Z dlouhé penalty ještě zásluhou brankáře Prosického neuhodilo, přesto Slánští v 36. minutě přetavili převahu ve vyrovnání. Ve zbylém čase už gól nepadl. Také druhý zápas odehrají Kralupy ve slánské hale BIOS, soupeřem bude obhájce prvenství PK Třebusice.

1. kolo:

Rakovník – Třebusice 6:5 (3:1, Beneš 2, Doležal, Blecha, Sklenka, Spal – Hink 4, Šulc), Brandýsek – Dobřichovice 13:7 (7:4, P. Kroc 4, L. Kroc 3, Růžička 3, K. Houha, Tesař, L. Houha – Obermajer 6, Halenka), MCE Slaný – Kralupy 4:4 (1:2, Volf 2, Říčka, Pospíšil ml. – Tetiva 2, L. Koláček, Vymětalík, ČK: 1:0), Čechie Slaný – Brazil Kladno 6:3 (3:1, Kroutil 2, Moravec 2, Švásta, Mrština – Doležal, Nachtigal, Havlíček), Přelouč – Viva Příbram (hraje se 3. 11.).