„Na Helas si věříme. Výsledkově se nám daří jak doma, tak konečně i venku. Chceme zvítězit i v tomto utkání a potvrdit domácí sílu. Diváci nás určitě zase přijdou podpořit a pomůžou nám,“ prohlásil domácí trenér Jakub Němec.

Jeho tým Helas určitě nepodcení. „Víme, kde je brněnská síla. Zejména reprezentant Cupák je rozdílový hráč, který je schopen rozhodnout utkání i sám. Nám se pomalu uzdravují někteří důležití hráči, tak doufám, že budeme ještě silnější než v posledních utkáních,“ přál si trenér Olympiku.

Minulý zápas vyšel i mělnickému Tomáši Prejsovi. „Po vybojované výhře v Liberci chceme doma body potvrdit,“ zdůraznil futsalista a navázal: „Brno je nepříjemný a těžký soupeř. Má ve svém kádru kvalitní hráče, ale my jim musíme ukázat, kdo je doma. Bude to velice vyrovnané utkání, ale věřím, že bude opět plná hala a společně dokážeme zvítězit.“

I v Brně vědí, že Mělníku se poslední dobou dařilo. „Mělník je pozitivně motivován vítězným tažením a doma bude chtít získat všechny body. Naším záměrem je páteční utkání jak herně, tak výsledkově zvládnout, takže bude zajímavé sledovat, kdo bude ochoten pro tři body na hřišti obětovat víc. Do Mělníka pojedeme plně koncentrovaní a s vědomím, že když zapojíme do naší hry všechny tréninkové prvky, můžeme být úspěšní,“ řekl trenér Helasu Tomáš Galia.