Dvě utkání během dvou dnů sehráli druholigoví hokejisté Junioru Mělník. V obou vítězných duelech trenéři prostřídali všechny hráče, které měli k dispozici.

„Hlavně to první utkání s Kobrou mělo na úvod sezony velice dobrou úroveň. Vítězství je pro nás velice cenné, i když výsledky v přípravných utkáních nejsou rozhodující. Ve druhém utkání jsme hráli proti velmi slabému soupeři. Hráči si hlavně kvalitně zatrénovali,“ řekl k utkáním trenér Jiří Brdička, který by rád v týmu uvítal nějaké posily.

„V těchto dnech máme několik dalších jednání s oddíly o uvolnění některých hráčů na hostování nebo střídavý start. Věřím, že se tým podaří vhodně doplnit. Jasno bude na začátku příštího týdne,“ informoval kouč Brdička.


Kobra Praha – Mělník 5:6


Přípravné utkání se mělo hrát v sobotu, ale vzhledem k poruše chladícího zařízení na ZS bylo přeloženo na pondělí. V utkání velice solidní úrovně udržel Mělník jednobrankové vedení z první třetiny..
Branky Junioru: R. Kala 2, Buriánek, Kalivoda, Stinka, Příhoda. Třetiny: 1:2, 3:3, 1:1.


Mělník – Teplice 9:2

Také v úterním zápase dali trenéři prostor všem hráčům, kteří slabému soupeři nastříleli devět gólů a utkání se tak stalo spíše dobrým tréninkem. Teplice nekladly žádný odpor.
Branky Junioru: J. Rousek 2, Kotěšovský, Buriánek, Kalivoda, Příhoda, Stinka, Kratochvíl, Nosek. Třetiny: 1:0, 6:0, 2:2.