Ubývající síly byly na straně domácího celku znát, zejména pak ve třetí třetině, ale Lobečtí s vypětím všech sil vedení uhájili. Neměli to ale lehké. V power-play nejprve snižoval Rubeš na rozdíl gólu, pak teprve výhru potvrdil Prantl střelou do prázdné branky.

Dvě důležité branky v zápase, třetí a vítěznou čtvrtou, zaznamenal čerstvý třísetgólový kanonýr CSKA Radim Soudský, kterému se v nových podmínkách daří a pravidelně skóruje. V probíhající sezoně je nejlepším střelcem týmu, o to víc jeho spoluhráče šokovalo pozápasové rozhodnutí okamžitě ukončit kariéru.

Zdá se, že v týmu vše neklape, jak by mělo. Pro CSKA je to další tvrdý direkt. A přestože je odehrána jen čtvrtina základní části, zimní přestávka bude pro Lobečské zřejmě tím nejlepším k oddychu a urovnání všeho potřebného.

V úterním utkání se strhla nevídaná přestřelka mezi Ravens a Pink Guys. Hosté na začátku deváté minuty vedli už 0:5 a bezpečný náskok udrželi až do konce. Střelcem večera byl osmigólový Jan Langthaler.

CSKA Lobeček – P+P Black Ravens 5:3
Branky:
Prantl 2, Soudský 2, Poustka – Rubeš 2, Šmolík. Rozhodčí: Pígl. Bez vyloučení. Střely na branku: 47:71.

P+P Black Ravens – Pink Guys 9:13
Branky:
Petříček 3, Rubeš 3, Horák, Kinda, Maršínský – Langthaler 8, Kejmar 4, Prášek. Rozhodčí: Topor. Bez vyloučení. Střely na branku: 54:58.

(bary)