Vtabulce si sjednobodovým náskokem pod stromeček nadělili prvenství, které jim do začátku jarních ligových bojů nikdo nesebere.

Utkání vprobíhajícím ročníku poprvé řídil jediný sudí poté, co se jeho nominovaný kolega nedostavil. Přestože bylo utkání odehráno naplno vkaždém souboji a hráči si jediný míček nedarovali zadarmo, nic se nevymknulo do zákeřných vod. Domácí Quijotes neponechali nic náhodě a na svého soupeře se nachystali vplné sestavě. Mohli se tak spolehnout na svou první řadu Husákovců, která utkání vjejich prospěch rozhodla. Cardinals naopak nastoupili spovoleným minimem hráčů, ale dokázali sehrát důstojnou a vyrovnanou partii, což se odrazilo například ve vyrovnaném poměru střeleckých pokusů. Ztohoto pohledu zastínil hostujícího brankáře Krestu nováček vdomácí brance Pohl, který při stejným počtu střel mířících na jeho branku zastavil otřivíce.

Minice Quijotes– Kralupy Cardinals 7:4

Branky: 2.a 4.O. Husák, 15.Pav. Husák, 17.Hora, 21.Šmolík, 22.a 27.Patrik Husák– 10.Fučík, 29.Procházka, 30.Pavlíček, 45.Poustka. Rozhodčí: Baráth. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Střely na branku:46:46.