Z Plzně si svěřenec proslulého Luboše Šudy z Pitbull Gymu přivezl hodně smíšené pocity. Byl totiž přesvědčený, že při svém druhém startu v tomto profesionálním ringu soupeře předčil a prohrál jen vinou rozhodčích.

„Podruhé jsem prohrál pouhou lehkomyslností mladých, nezkušených rozhodčích. Soupeře jsem v zápase téměř knockoutoval, měl jsem viditelnou převahu. Velká většina trenérů, zápasníků i laiků mi potvrdila, že tento zápas se na sto procent vyvíjel v můj prospěch, stejně jako na předchozím Souboji titánů v listopadu," zlobil se po sobotě student kralupské Střední odborné školy.

Jeden z nejtalentova­nějších českých bojovníků, který se od loňského června může pochlubit titulem mistra republiky C. M. T. A., se prý přesvědčil, že v jeho sportu platí i nespravedlnost. „Pokud zápas neskončí formou KO nebo technickým KO, hraje velkou roli, jak je daný soupeř známý, nebo kolik má za sebou zápasů, bez ohledu na to, jaký výkon v zápase předvedl."

Podle Matěje Kozubovského potvrdil mylný verdikt rozhodčích hned následný duel jeho přemožitele. „V dalším zápase skončil asi během deseti sekund po jednom kopu, to byla perfektní ukázka toho, jak moc mě převálcoval," dodal ironicky s tím, že na rozdíl od soupeře nemá sebemenší zranění.