Ve vyrovnané a podle mnohých i těžší skupině A překvapivě vede celek Dolních Beřkovic před Střížovicemi a nováčkem Vokurky Ludmila. Skupině B zatím dle papírových předpokladů vévodí obhájce loňského prvenství Sací Komando Český Brod, které stíhá další nováček a zatím i jediný přemožitel Rio Mělník.

Nejlepším střelcem je šestigólový David Mencl ze Střížovic. O postupujících a rozdělení do dalších skupin rozhodne druhý hrací den, jenž je na programu 6. prosince.

Skupina A

Výsledky: Vysoká–Ještěr team 2:0, D. Beřkovice–AFK Hořín 2:0, Vokurky Ludmila –Nelahozeves 0:0, Střížovice–Vysoká 2:1, Ještěr team–D. Beřkovice 2:3, AFK Hořín–Vokurky Ludmila 0:2, D. Beřkovice– Střížovice 0:1, Vokurky Ludmila–Ještěr team 0:0, Nelahozeves–AFK Hořín 2:1, Vysoká–D. Beřkovice 2:3, Střížovice–Vokurky Ludmila 3:1, Ještěr team–Nelahozeves 1:0, Vokurky Ludmila–Vysoká 2:0, Nelahozeves– Střížovice 2:0, AFK Hořín– Ještěr team 2:2, D. Beřkovice–Vokurky Ludmila 2:2, Vysoká– Nelahozeves 2:0, Střížovice–AFK Hořín 1:2, Nelahozeves–D. Beřkovice 0:1, AFK Hořín–Vysoká 4:0, Střížovice–Ještěr team 2:1.

1. Slavoj Dolní Beřkovice⋌ 4 1 1 11: 7 13
2. Dynamo Střížovice⋌ 4 0 2 9: 7 12
3. Vokurky Ludmila⋌ 2 3 1 7: 5 9
4. AFK Hořín⋌ 2 1 3 9: 9 7
5. E. C. I. Nelahozeves⋌ 2 1 3 4: 5 7
6. Rozmetadlo Vysoká⋌ 2 0 4 7:11 6
7. Ještěr team Mělník⋌ 1 2 3 6: 9 5

Skupina B

Výsledky: Lužec–Galacticos V. Borek 0:0, Omladina Hořín–Č. Brod 0:2, Mlazice–Řepín 0:0, Rio Mělník–Lužec 0:1, Galacticos– Omladina 1:0, Č. Brod–Mlazice 1:0, Omladina-Rio Mělník 0:3, Mlazice-Galacticos 0:0, Řepín–Č. Brod 0:3, Lužec–Omladina 1:1, Rio Mělník– Mlazice 4:1, Galacticos–Řepín 1:1, Mlazice–Lužec 0:4, Řepín–Rio Mělník 0:0, Č. Brod– Galacticos 1:0, Omladina–Mlazice 0:0, Lužec–Řepín 2:0, Rio Mělník–Č. Brod 1:0, Řepín–Omladina 2:0, Lužec–Č. Brod 0:1, Rio Mělník–Galacticos 2:1.

1. SK Č. Brod⋌ 5 0 1 8: 1 15
2. Rio Mělník⋌ 4 1 1 10: 3 13
3. Islanders Lužec⋌ 3 2 1 8: 2 11
4. Galacticos V. Borek⋌ 2 2 2 3: 4 8
5. Partyzán Řepín⋌ 1 3 2 3: 6 6
6. Omladina Hořín⋌ 0 2 4 1: 9 2
7. Bruna Mlazice⋌ 0 2 4 1:10 2

Střelci: 6 – Mencl (Střížovice), 5 – Žemlička (D. Beřkovice), 4 – Šimon (Ještěr team), Hampl (Rio Mělník), 3 – Holoubek, Kettner (AFK Hořín), T. Tvrdík (D. Beřkovice), Šrámek (Ludmila), R. Finkous (Vysoká), Böhm (Č. Brod), 2 – Rampas, Uher (Lužec), Smrček (Střížovice), Slabý (Ludmila), Polanský (AFK Hořín), Mazanec (Nelahozeves), Vála ml. (Vysoká), Vernek (Rio Mělník).

Martin Bouška