Do města Strzegom se sjeli judisté z Německa, Rakouska, Francie, Itálie, Polska a České republiky. Na turnaji výborně uspěla Drahomíra Komedová, která získala první místo v kategorii dorostenek ve váze do 52 kg.

Tvrdě vybojovaná zlatá medaile je Dády největším úspěchem v její judistické kariéře. Stříbrný kov získala pro mělnické judo dorostenka Veronika Kmecová ve váze do 57 kg. Za mladší žáky velmi dobře bodoval Václav Černý ve váze do 42 kg, který do Mělníka přivezl bronzovou medaili. Ve stejné kategorii nastoupili na tatami i Jan Horyna ve váze do 38 kg a Marek Cibulka ve váze do 34 kg. Oba borci se úspěšně umístili na pátém místě. V mezinárodní konkurenci obstál i Tomáš Tichý, který se ve skupině dvaceti judistů probojoval na deváté místo.

Za vynikajícím úspěchem mladých judistek a judistů stojí veliká obětavost a výborná spolupráce trenérů Petra Moudřila a Davida Komedy. Poděkování patří především sponzorům, kteří během roku pomáhají judistům zvládat nelehké starosti. Zejména ISŠT Mělník, která umožňuje judistům trénovat ve své tělocvičně, Městskému úřadu Mělník a EMS Liběchov.