Děvčata strávila pod vedením trenérek Šlehoferové a Procházkové deset slunečných dní v krásnémpřímořském prostředí. Relaxace byla spojená i s basketbalovým turnajem, který se konal ve městě Elne.

Každý den měla děvčata organizovaný program, například výlet do historického města Collioure, do aquaparku v Perpignanu, na krásnou španělskou písečnou pláž The Roses, na sedmikilometrovou písečnou pláž v Argeles. Družstvo také přijalo pozvání na den - svátek hudby, na radnici v Banyuls ho uvítal starosta Banyuls, pro kterého měla kralupská děvčata připravená pěkná vystoupení. Zájezdu se vedle 21 děvčat ve věku od devíti do dvanácti let zúčastnilo také družstvo žen a bývalý starosta Kralup Pavel Rynt s manželkou.

Pobytem družstvo zakončilo sezonu 06/O7, v polovině srpna děvčatům začínají tréninky na novou, následovat bude soustředění v Janově nad Nisou. Září bude patřit turnajům mimo jiné v Ostravě a Praze, od října odstartuje nová mistrovská soutěž. Do té jsou přihlášeny mladší minižákyně (ročník 1996 a mladší) - trenéři Komárková, asistentky Beránková a Kocourková, dále mladší plus starší minižákyně (ročník 1995 a vybrané 1996, případně1997) a mladší žákyně (ročník 1994 a všechny 1995, případně vybrané mladší) - trenéři Komárek, Moravcová, asistentky Šlehoferová, Procházková. Některá děvčata budou hrát i všechny tři soutěže.

Probíhá také nábor dívek ročníku narození 1994, 1995, 1996 a mladší. Veškeré informace o družstvu a fotogalerii zájemci naléznou na internetových stránkách www.bkkralupyjunior.estranky.cz.