Trenérky Martina Moravcová, Jana Beránková a Ivana Šlehoferová se shodly, že jde o velký úspěch. Turnaj je s účastí 453 dívčích i chlapeckých družstev z 23 zemí světa považován za největší basketbalový svátek ve střední Evropě.

Mladší minižákyně ve finále porazily polské Katowice 35:30. Ještě před tím Kralupanky ve skupinách zdolaly soupeřky z Německa, Rakouska a Rumunska. Vítězné družstvo vedla kapitánka Anna Fuková, o prvenství se velmi zasloužila svým skvělým výkonem Adéla Hurtíková. Za vzornou reprezentaci Kralup však patří poděkování i Kateřině Staňkové, Elišce Tinterové, Simoně Maglénové, Kristýně Kejmarové, Michale Beránkové, Karolíně Procházkové, Sáře Kocourkové, Zuzaně Strašilové a Lindě Oleksikové.

Z kralupského oddílu, jemuž poskytlo příspěvek na startovné a dopravu město Kralupy, se turnaje dále zúčastnilo družstvo mladších žákyň. Jeho cesta turnajem skončila už v základní skupině. Porážky se silnými soupeři vynahradila vítězství ve dvou dovednostních soutěžích ročníku narození 1995 – driblink a střelba na rychlost.