Toho po 14. místě v super obřím slalomu a 13. v superkom­binaci čeká čtvrteční závod v obřím slalomu, a v neděli, v poslední den olympiády, ještě ve slalomu.

S dosavadními výkony Martina Štěpána je spokojený i jeho trenér. „Martin ztratil v SuperG v horní pasáži, špatně projel jednu z bran a musel přibrzdit při nájezdu do další, to ho stálo několik desetinek. Líbilo se mi, že to nevzdal a ve slalomu zabojoval o co nejlepší umístění,“ uvedl Jan Fiedler na stránkách Českého lyžařského svazu po superkombinaci. V její druhé části Martin vylepšil průběžné 26. na konečné 13. místo se ztrátou 3,67 sekundy na vítěze.

Už jen samotná účast na olympiádě je přitom velkým úspěchem kralupského lyžování a sportu vůbec. Martin Štěpán byl Českým olympijským výborem nominován na jediné místo mezi mužskými zástupci České republiky v alpském lyžování vzhledem k jeho postavení v žebříčku. V Innsbrucku, který hostil „velkou“ olympiádu v letech 1964 a 1976, soutěží ve 14 sportech přes tisíc účastníků ve věku 14 až 18 let z celého světa.