Domácí zahájili utkání sebevědomě a už ve druhé minutě se ujali vedení. Ve čtvrté ale Vymětalík obral domácího beka o míč, předložil Pavlíčkovi, a ten přes léto branky střílet nezapomněl – 1:1. V 6. minutě se uvolnil domácí útočník a přesně trefil spodní roh branky. Za další čtyři minuty vyšel Combixu signál z rohu a střelou od tyče Ústečtí navýšili vedení na 3:1. AFC pod dojmem ztráty vytáhl obranu, a to byla voda na domácí mlýn. Combixu několikrát vyšlo překopnutí na rychlé a přesně zakončující útočníky, takže do poločasu zvýšili domácí na 5:1, a to ještě proti několika velmi přesným střelám zakročil Pelc.

Na druhou půli se vrátila mužstva jako vyměněná. Domácí se spokojili svedením, a tak v úvodních devíti minutách byly šance pouze na straně hostí, ale bez gólového efektu. Severočeši zase nevyužili dvou brejků a po přečísleních pálili jen do tyčí. Combix hrál nejméně dvanáct minut s pěti fauly na kontě, ale k dlouhé penaltě se přesto ve 36. minutě dostali domácí a technickou střelou k tyči uzavřeli brankový účet na 6:1. Nezměnily ho ani dvě závěrečné příležitosti J. Pavlíčka.

Kralupští se po utkání shodovali, že domácí tým neměl žádnou zjevnou slabinu a po předvedeném výkonu se zdá být jedním z favoritů soutěže. Už v neděli se AFC podívá do Ústí znovu a pokusí se získat body v utkání s dalším nováčkem divize, s Relaxem.

COMBIX ÚSTÍ N. L. – AFC KRALUPY 6:1
Sestava a branky AFC: Pelc – T. Koláček, Janouškovec, Mára, Karas, – Vymětalík, J. Pavlíček (1), L. Koláček, Tetiva, Polák.

(am)