Hosté, jejichž A-tým hrál ve stejný čas, dorazili v oslabené sestavě, ale s výtečným brankářem. Ten byl ústřední postavou celého utkání.

Od úvodu si AFC získal převahu, útočníci se poměrně lehce dostávali do zakončení a domácí vedení se zdálo být jen otázkou času. Opak byl ale pravdou, hostující útočník se uvolnil a přesnou střelou s pomocí tyče skóroval.

Hned po půl minutě srovnal tradičně po rohu L. Koláček a souboj AFC kontra gólman hostí pokračoval. V největší možnosti poločasu se právě tomuto střelci nepodařilo zasáhnout míč před odkrytou brankou.

O přestávce vystřídal zraněného Pelce v brance narychlo povolaný Heimrath a Kralupští zahájili další dobývání. Ve 27. minutě J. Pavlíček udělal kličku brankáři a poslal svůj tým poprvé do vedení.

To ale domácí, trefující v následujících minutách jen tyče, nenavýšili a Třebusice ve 33. minutě šťastnou střelou z trestného kopu vyrovnaly. A 75 vteřin před koncem bylo s domácími ještě hůř. Po chybě obrany se prosadil hostující kanonýr Suk – 2:3.

Vyrovnání pak nepřinášel neurovnaný pokus o power-play ani desetimetrový kop A. Moravce. Až deset vteřin před sirénou získal na vlastní polovině míč nejlepší domácí hráč T. Koláček, prošel přes celé hřiště a nechytatelnou ranou srovnal.

Neskutečný obrat mohl dokonat o pět vteřin později, ale jeho obdobnou střelu brankář vytlačil s pomocí brankové konstrukce na roh.

Nízká střelecká produktivita a famózní výkon hostujícího gólmana tak přinesly letošní druhou domácí ztrátu Kralup, které ale zůstávají ve skupině týmů soutěžících o konečnou třetí příčku. V pátek se pokusí překvapit ve slánské hale proti o divizi bojujícímu Hraslu.

AFC Kralupy – PK Třebusice B 3:3 (1:1)

Sestava a branky AFC: Pelc (21. Heimrath) – T. Koláček (1), A. Moravec, Karas, Janouškovec – J. Pavlíček (1), L. Koláček (1), Trojan. (am)