Skóre zápasu s Kladnem otevřel zkušený kapitán Kralup Filip Prantl. Druhou branku přidal mladíček Štěpán Hajn. Kladeňáci na obě trefy odpověděli, a tak se do druhé části vstupovalo za nerozhodného stavu.

Ve 22. minutě byl odpískán ve prospěch kralupských florbalistů nájezd, který ale kapitán neproměnil. V následné přesile se šťastnou tečí prosadil Jiří Cimler a strhl vedení zpět na stranu svého týmu.

Ve třetí třetině začala převládat taktika a šancí ubylo. Na 4:2 zvýšil opět Hajn. Kladenští kontrovali snížením na 4:3, Kralupáci ale vedení zkušeně pohlídali a získali zaslouženě další tři body do tabulky.

Druhý zápas s Buldoky byl zcela v režii Kralup. Zejména druhá třetina rozhodla o pohodové výhře 6:3. Hattrickem se blýskl střelec prvního zápasu Hajn. Oporou v obou duelech byl i brankář Provazník.

FBC Kralupy – FBK Seals Kladno 4:3
8. a 31. Hajn, 7. Prantl, 24. Cimler. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. Třetiny: 2:2, 1:0, 1:1.

FBK Buldoci Radotín B – FBC Kralupy 3:6
12., 18. a 21. Hajn, 3. Prantl, 17. Kroužil, 19. Tesařík. Vyloučení: 0:2. Bez využití. Třetiny: 2:2, 0:4, 1:0. Kralupy: Provazník – Palice, K. Knopp, Cimler, Černý – Kroužil, Tesařík, Prantl, Hajn, D. Knopp, Tětiva.