Turnaje se zúčastnilo sedm týmů rozdělených do dvou základních skupin. V jedné nečekaně dominovali domácí svěřenci trenérů Cimlera a Kučery, kteří nejprve zaskočili prvoligové FBC Kladno a poté si poradili i s druholigovými Lvy z Hradce Králové. Skupina B měla také překvapivého vítěze. Florbal Neratovice nejprve zdolal prvoligové Black Angels a posléze i FBC Kladno 99.

V semifinále tak na sebe narazil FBC Kralupy s „černými anděly" a Florbal Neratovice s FBC Kladno. Oba zápasy byly velice vyrovnané a rozhodovaly je maličkosti. Kralupští zvítězili brankou ze skvěle zahrané standardky a Neratovice udolaly Kladno až v samostatných nájezdech. Zápas o třetí místo ovládlo Kladno, které tak potvrdilo roli favorita celého turnaje. Nicméně třetí místo je pro jeho hráče jistě zklamáním.

Ve finále si to v bratrovražedném souboji rozdaly Neratovice s Kralupy. Diváci v hale mohli opět vidět velmi vyrovnaný zápas, ve kterém měli o něco více šancí domácí, nicméně jako první rozvlnili síť hosté. Když už to vypadalo s Kralupáky bledě, tak opět výborně zahraná standardka půl minuty před vypršením řádné hrací doby poslala zápas do nájezdů. V nich byli lepší Kralupští, když dvěma góly tuto dovednostní disciplínu ovládli a brali kýžený triumf.

Ukázali tak, že i proti papírově silnějším soupeřům umějí zahrát a zejména díky týmovému výkonu a vysokému nasazení je i porazit. Ve stejně kvalitní výkony doufají také v kolébce florbalu ve Švédsku, kam odjíždějí 1. ledna a kde se střetnou s nejlepšími mládežnickými týmy světa.

Sestava Kralup: Valenta, D. Kozel – Bednář, Horský, L. Veselý, R. Veselý – Kocián, Procházka, Nový, A. Kozel, Tóth, Svoboda, Biňovec, Fürst, Štefl.