V opět nekompletní sestavě, bez opor, brankáře, zato se stý zápas slavícím Janouškovcem v roli kapitána, to bylo proti 1. DFK Slaný usilujícímu ještě o záchranu trochu smutné loučení. Na jeho konci byla další porážka, tentokrát v poměru 4:9.

I když si už několik kol najisto sestupující domácí po utkání trochu postěžovali i na výroky sudích, tak zároveň uznali, že se v utkání porazili sami. Vždyť už v 11. minutě prohrávali po chybách v rozehrávce a obsazování 0:3. Sami poprvé pokořili pětapadesátiletého veterána Hovorku v bráně hostí až ve 14. minutě, kdy donutili k vlastnímu gólu jednoho z hostů.

Jenže i tak hosté vyhráli poločas o pět gólů a ve druhém měli v produktivitě dál navrch. Kvůli odvrácení hrozícího debaklu si Kralupští vybrali i oddychový čas. Jen shodou náhod se jim pak přece jen podařilo udržet jednociferné skóre a korigovat na „přijatelných" 4:9. Rozpoložení kralupského týmu nejlépe charakterizuje věta, která zazněla v kabině snad nejčastěji: „Ještě, že už je po sezoně." Bude nějaká příští?

AFC KRALUPY – 1. DFK SLANÝ 4:9 (1:6)
Branky: L. Koláček 2, Harmáček, Tetiva – Kratochvíl 3, Hlůže 2, Mrština 2, Tauš, Kubenka. AFC: Polák – T. Koláček, A. Moravec, Janouškovec, Běhounek – L. Koláček, Tetiva, Harmáček.