I když tomu výsledek 9:4 nenapovídá, museli ve třetím kole o domácí vítězství nad kladenským Celticem usilovat až do úplného závěru.

Jako první v utkání vedli domácí. Jejich dlouholetý tradiční soupeř, který ale poslední sezony odehrál ve vyšších soutěžích, což v Kralupech prokazoval, ale ještě v úvodním poločase výsledek otočil na 1:2 a po změně stran vedl dokonce o dvě branky.

Od stavu 2:4 už ale přibývaly góly pouze na domácím kontě. K obratu zavelel nejlepší střelec historie krajského přeboru Jaroslav Pavlíček a vyrovnáno bylo po premiérovém gólu Všoláka.

Hosté sice vstřelili po rohu pátý gól, ten ale neplatil. Pak už brankář Pelc uzamkl svou bránu na několik západů a hostující šestici i začaly docházet síly. Vedoucí gól Kralup připravil Tomáš Koláček pro Pavlíčka. Když si oba spolupráci zopakovali – tentokrát s gólovou tečkou Koláčka, vedli domácí o dva góly.

Pelc pak vyrazil soupeři i desetimetrový kop a s konečnou platností tak mohl rozhodnout Urban, kterému asistoval Vymětalík. V poslední minutě domácí stanovili až nezaslouženě vysoký rozdíl ve skóre střelami Vymětalíka a Pavlíčka do prázdné brány.

AFC Kralupy – Celtic Kladno 9:4 (1:2)

Sestava a branky AFC: Pelc – T. Koláček 1, Janouškovec, Mára, Urban 1, – J. Pavlíček 3, Vymětalík 2, L. Koláček, Všolák 1, Tetiva 1.