Kralupští nastoupili v kladenské sportovní hale bez Máry a Tetivy, ale s hříšníkem Vymětalíkem a také L. Moravcem v útoku. Po výborném vstupu do zápasu a vedení 2:0 v osmé minutě je soupeř ve druhé části první půle potrestal za pasivitu třemi brankami. Druhé dějství přineslo přes množství šancí na obou stranách jediný gól, kterým AFC srovnal ve 33. minutě na 3:3.

Rozhodující pravděpodobně bylo, že ve skvělé formě chytající Heimrath neumožnil Slatině odskočit do dvoubrankového trháku. Na konci pohledného utkání se zdály být spokojeny s bodem oba týmy. AFC zůstává v tabulce na sedmém místě, ale poslední týmy se bodově přiblížily. V sobotním domácím zápase s Fobozem Slaný (od 20 hodin) se Kralupští pokusí minimálně zachovat bodový odstup od svého soupeře.

Olympik Mělník B - FC O. K. Kladno 12:9 (8:6)
Branky: Hyka 3, Slezák 3, Dokoupil 2, Malinský 2, Dzimko, Trnka – Zlata 3, Santler 3, Zelenka 2, Balog. Rozhodčí: Vaněk, Gryc. ŽK: Prejsa, Malinský – Balog.

Trans Slatina - AFC Kralupy 3:3 (3:2)
Branky AFC: Karas, Šaroch, L. Moravec. AFC: Heimrath – Karas, Běhounek, T. Koláček, Všolák – Vymětalík, Šaroch, L. Koláček, L. Moravec.

(am, lk)