Ti se nejdříve utkali s dosud neporaženými Athletics Praha a úvod zápasu jim vyšel lépe. Po nahrávce Adama Kozla se prosadil svoji premiérovou trefou Petr Husťák. Jenže soupeř vyrovnal za necelou minutu a za další skóre zcela otočil. Také domácím se podařil rychlý kontr a během půl minuty to bylo zásluhou Jakuba Procházky opět nerozhodně. První část tak skončila smírně 2:2.

Ve druhé třetině Kralupští strhli vedení opět na svoji stranu využitou přesilovkou, když střelu Jiřího Horského tečoval Pavel Tóth. Hráči Athletic ale dvě minuty před koncem prostřední části opět vyrovnali. Závěrečná třetina se svěřencům trenéra Jiřího Cimlera nepovedla vůbec. Pražané dvěma rychlými góly odskočili a k prvním bodům nepomohlo ani Tóthovo snížení.

„Kluci určitě nebyli horším týmem, ale zejména nepřesnost naší střelby a zbytečné hrubky v defenzivní činnosti rozhodly před výbornou diváckou kulisou o naší prohře,“ konstatoval trenér poražených Jiří Cimler.

Nápravu a bodový zisk si Kralupané slibovali od druhého utkání s Nebušicemi. To se ale nakonec proměnilo ve velké zklamání. První i druhou třetinu sice soupeře přehrávali, ale on dával góly. Domácí nebyli na rozdíl od Nebušických schopni trefit branku. Hosté spoléhající na rychlé brejky jejich chyby tvrdě trestali. Gólově prosazovat se domácí začali až za stavu 0:5, a to už bylo pozdě. Branky Dana Bohaty, Adama Kozla a Pavla Tótha tak už pouze kosmeticky dokreslily výsledek.

„Bohužel se naplno projevila naše nepřesná střelba. Šancí jsme měli na tucet branek, ale vsítili jenom tři. Soupeř nebyl lepší, ale efektivnější,“ dodal trenér Kralup.