Už ve 36. vteřině rozebral první útok hostí obranu nováčka soutěže a Urban zblízka dorazil střelu Vymětalíka.

Slánští vyrovnali z první příležitosti nechytatelnou bombou po rohu. Poté i Kralupští zefektivnili střelbu, a jelikož domácí brankář nebyl nejjistější, v rozmezí 4. až 9. minuty odskočili na 1:5.

Dvakrát se prosadil Vymětalík, prudkou ranou z dálky T. Koláček a po rychlé akci na jeden dotek také tradiční střelec Pavlíček.

Obrana AFC nepouštěla domácí do větších příležitostí. V 16. minutě zkompletoval hattrick Vymětalík, když vypíchl obránci míč a se štěstím proměnil samostatný nájezd. Ve 23. minutě zvýšil po kombinaci L. Koláček, a tím bylo o vítězi rozhodnuto.

Domácí sice snížili z pokutového kopu po nastřelené ruce a dalším gólem ve 35. minutě na 3:7, ale jejich snahu o nápor ukončil vzápětí vydařeným blafákem opět Vymětalík.

V závěrečné dvouminutovce přišly chvíle Pavlíčka, který předložil míč před prázdnou klec Karasovi a poté sám uzavřel skóre desátou brankou. Po druhém kole zůstává AFC mezi trojicí týmů bez bodové ztráty. V neděli bude chtít v domácím prostředí vítěznou šňůru udržet i proti Rohožníku Praha.

Union Slaný – AFC Kralupy 3:10 (1:6)