Kralupům sedl především první poločas, ve kterém soupeři nepovolily ani jednu branku. AFC sám udeřil hned dvakrát, nejprve se trefil Martin Tetiva, kterého zanedlouho střelecky doplnil Libor Koláček.

Po přestávce Třebusice zabraly a už po jedenácti vteřinách snížily, Kralupy ovšem odskočily na rozdíl tří branek. Přesto svěřenci hrajícího trenéra Vladimíra Vymětalíka dobře rozehraný souboj nedotáhli do vítězného konce, pět minut před závěrečným hvizdem byl stav 5:5 a koncovku zvládli lépe hosté, kteří si odvezli z Kralup po těžkém boji všechny body. Velkou smůlu domácího celku podtrhl v čase 39.57 Libor Koláček, jenž nedokázal usměrnit v poslední šanci utkání míč do odkryté klece.

Kralupy si připsaly desátou porážku v sezoně, v dalším kole jedou na půdu aktuálně posledních Kročehlav. Poslední vzájemný souboj ovládl celek z Mělnicka, v osmém kole zvítězil vysoko 10:1.

AFC Kralupy : Třebusice 6:7 (2:0)

Branky: Tetiva Martin 3, Koláček Libor, Vymětalík Vladimír, Bednárik Jan - Hink Jaroslav 3, Fedrhanc Adam 3, Šerák Radek. Rozhodčí: Nejedlo Tomáš, Dragoun Radek.

Kralupy: Prosický - T. Koláček, Tetiva, L. Koláček, Všolák, Vymětalík, Bednárik.

Paráda! Olympik na domácí půdě porazil Slavii Praha.