Nevyrovnané výkony. To je asi v dosavadním průběhu krajského futsalového přeboru největší bolest Kralupských.

Ti dokázali v dosavadních jedenácti mistrovských zápasech vydolovat dvanáct bodů za čtyři výhry. Sedmkrát odešli z palubovky poraženi. Tým se pro letošní rok přestěhoval ze slánského azylu do domovské haly v Kralupech, výsledky však neodpovídají jeho ambicím.

Kralupští dokázali skvěle zvládnout například zápas v Mladé Boleslavi, kde zaskočili favorizované Malibu. Po šňůře úspěšných výsledků však přišla opět nepříznivá série. V posledním kole před začátkem odvetných soubojů hostily Kralupy na domácí palubovce lídra soutěže Foboz Slaný.

Kralupy – Foboz Slaný 5:7

A bylo to utkání rozdílných poločasů. Zatímco v tom prvním hráli oba soupeři velmi opatrně a zěmřovali se spíše na defenzivu, ve druhé dvacetniminutovce se s góly roztrhl pytel a šedesátka skvělých diváků byla svědkem strhujícího závěru.

Domácí šli do vedení po deseti minutách hry zásluhou Janouškovce. Foboz však do přestávky dokázal skóre otočit ve svůj prospěch brankami Dlouhého a Urbana.

Kralupským nevyšel vstup do druhého poločasu, v jehož úvodu dvakrát inkasovali. Domácí trenér Vymětalík na tříbrankový náskok Fobozu zareagoval oddechovým časem. „Snažil jsem se hráče uklidnit a zkoncentrovat,“ prozradil mladý trenér, jenž je hráčsky na hostování v prvoligovém Kladně právě z Kralup.

Jeho tah mu vyšel skvěle, neboť domácí dokázali vstřelit dvě branky během jedné minuty. Obzvláště té druhé, jejímž autorem byl Zima diváci tleskali, neboť to byla rána z poloviny hřiště.

Pět minut před koncem Slaný odskočilo opět na rozdíl dvou branek, ale za minutu odpověděl domácí Trojan. Ve 38. minutě opět hosté odskočili, ale historie se opakovala, neboť za necelou minutu snížil Moravec.

V hektické poslední minutě domácí tlačili, ale vyrovnání jejich snaha nepřinesla, naopak ještě inkasovali sedmý gól.

Branky: Urban, Koláček, Mára, Janouškovec - Dlouhý 4, Urban 2, Hrubik.

Rozhodčí: Stádník, Grubner. ŽK: Mára. Diváci: 60.

Kralupy: Pelc, Moravec, Mára, Karas, Janouškovec, Moravec, Trojan, Urban, Slach, Koláček.

Foboz: Štabrňák, Svitek, Dlouhý, Urban, Váňa, Kohout, Zima, Hrubik.