„Moc děkuji všem za podporu. Je to skvělé ukončení roku," uvedl Plzák na svém facebookovém profilu poté, co stejného soupeře po skalpu z nedávného ligového utkání pokořil i podruhé během krátké doby. Za podporu děkoval i protentokrát poražený borec: „Chtěl bych poděkovat všem lidem, kteří mi fandili a přišli se podívat na Souboj titanů ve zbrusu nové hale Lokomotivy. Doufám, že se zápas líbil, i když jsem bohužel prohrál."

Zápasu váhové kategorie do 69 kilogramů předcházel, jak se na podobných akcích sluší, impozantní nástup obou protagonistů do ringu. Nechyběl doprovod tanečnic a rockové hudby.

Po vyrovnaném prvním kole, ve kterém spíše vyčkával, s čím přijde soupeř, za nedlouho čtyřiadvacetiletý Plzák ve druhém přidal na tempu. Výsledkem přesnějších zásahů bylo Štádlerovo natržené obočí. „Ve třetím kole to byla pravá bitva, kdy domácí soupeř začal fyzicky odpadávat a Lukáš ho začal jasně převyšovat," popsal rozhodující fázi střetnutí Kryštof Marounek, trenér SK Box Mělník.

„Výhra na soupeřově půdě, kde Jirka Štádler v Souboji titánů ještě neprohrál, je hodně cenná a je příjemným zakončením tohoto roku – jak pro Lukáše, tak pro náš oddíl," dodal s tím, že po zaslouženém desetidenním vánočním odpočinku se v oddíle opět všichni vrhnou do přípravy.