V rámci akce nastoupí za domácí týmy osm mělnických borců – šest boxerů a dva thai boxeři. K vidění budou jak amatérské zápasy mladých boxerů, tak zápasy v boxu i thai boxu bez ochranných helem či dalších chráničů. Souboje domácích reprezentantů doplní vložené zápasy špičkových hostujících borců jak v boxu, kde se představí současní mistři republiky v těžké a supertěžké váze, tak v profesionálním thai boxu a K-1.

Slavnostní zahájení galavečera i nástupy do ringu svým vystoupením doprovodí bubeníci ze Základní umělecké školy Mělník. Mezi jednotlivými zápasy diváci zhlédnou doprovodný program v podobě vystoupení Chair Dance s Nikol a dalších velice úspěšných mělnických oddílů z oblasti úpolových sportů a umění.„Konkrétně se můžete těšit třeba na ukázku populárního izraelského bojového systému Krav Maga pod vedením Filipa Timbarise a Aikida pod vedením Petra Ibla. Některé domácí borce svým hudebním vystoupením do ringu doprovodí mělnický rapper Reginald,“ poodhalují pestrý program organizátoři akce.

Samotný galavečer začne v 19.00, ale již hodinu před zahájením budou v ringu k vidění exhibiční předzápasy začínajících mladých boxerů i thai boxerů z mělnických oddílů. Na akci návštěvníci uvidí boxery z mělnických spolků SK BOX Mělník Kryštofa Marounka, SK Boxing Mělník Rudolfa Kraje a Muay Thai Sokol Mělník.

„Po Česku je mnoho podobných galavečerů, ale každý je zpravidla věnován jen jednomu sportu. V tom je ten náš velkou raritou,“ upozorňuje Kryštof Marounek, jeden z hlavních pořadatelů.

Vstupenky na tuto prestižní událost lze zakoupit na místě konání bezprostředně před zahájením nebo v předprodeji v mělnickém Turistickém informačním centru v ulici Legionářů. Galavečer je pořádán ve spolupráci s Mělnickým kulturním centrem, za podpory města Mělník a Středočeského kraje. Mediálním partnerem je také Mělnický deník.