K mladším se přidali starší žáci, kteří si odbyli svůj křest na turnaji v Praze – Čakovicích. A jako nováček dokázali v prvním zápase porazit tým Davle 5:3, ve druhém prohráli s favorizovaným celkem Black Angels těsně 4:5 a v boji o třetí místo porazili na nájezdy celek Vosy Praha 3:2.

„Mělnické týmy jsou smíšené, hrají v nich i dívky. Za starší žáky tentokrát v útoku vynikala Kateřina Řeháková, která dokázala vstřelit celkem čtyři góly. Obrana v obou kategoriích se neobejde bez bezchybně bránící Petry Šebestové," poznamenala Jana Krobová z mělnického Sokola na adresu týmu, který se představil v sestavě: Krob – Šebestová, Suchánek, Suchánková (2 góly), Hažmuka, D. Vetešník (1), M. Vetešník (2), Jelínek (1), Bursa (1), Černý a Řeháková (4).

Svůj první turnaj v novém ročníku už mají za sebou také mladší žáci. V Králově Dvoře na Berounsku se Mělnickým podařilo v loňské sezoně vybojovaný čtvrtý výkonnostní koš (z osmi) s přehledem udržet. To se přitom po přechodu některých hráčů do starší kategorie předem jevilo jako velice náročný až nemožný úkol. Sedmička statečných (kvůli velké marodce) ve složení Vetešník – Šebestová (1), Suchánek (1), Suchánková(1), Šťastný, Bursa (2), Černý (1) ale nakonec dokázala skončit třetí.

Příští turnaj, jehož pořadatelem bude právě oddíl při mělnickém Sokolu, odehrají starší žáci v neděli 6. října v Neratovicích, mladší tým vyrazí 12. října do Čelákovic.