To je přesně předepsané cvičení nebo-li sestavy. V sestavách se do plynulého a dynamického celku spojují postoje, kroky, údery, kopy a bloky s ideální přesností a koordinací pohybu i energie. Poomsae jsou také jedním ze základních pilířů v systému zkoušek na technické stupně, které se odlišují barevnými pásky.

Zlato za Hansoo Mělník vybojovali Jiří Beránek na Kolín cupu a mistry republiky jsou Jan Hlavsa v kategorii B, Martin Moták a Anna Miškovská.

Z celkového počtu 248 soutěžících bylo na Kolín cupu 2016 osmnáct závodníků z Mělníka.

Na závodním poli se ovšem museli utkat nejen s českými týmy, ale i konkurenty z Maďarska, Slovenska nebo Severního Irska. A zastoupení měl klub Taekwondo Hansoo Mělník i na poli rozhodcovském a to hned několikanásobné.

„V průběhu dne se nám podařilo získat čtyři zlaté medaile a šest stříbrných. Pro některé naše závodníky se jednalo o první zkušenost v závodech a nutno říct, že nikdo neudělal ostudu. Ba naopak, každý ze závodníků nám dělal čest," zhodnotil kolínské závody hlavní kouč Petr Limprecht, který na všech třech sportovištích dokázal podporovat své svěřence.

V celkovém hodnocení týmů turnaje Czech Open 2016, který se konal současně s Kolín cupem se klub Hansoo umístil na stříbrné příčce. „Jsem spokojený se skvělou reprezentací a s výkony všech svých svěřenců. Doufám, že pro všechny se jednalo o skvělou motivaci k dalšímu tréninku," dodal Limprecht.