VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mělník ocenil nejúspěšnější sportovce loňského roku

Mělník /FOTOGALERIE/ – Úterní večer v mělnickém Masarykově kulturním domě patřil těm nejlepším sportovcům z celého města. Letos to byl už třetí ročník této ankety, kterou podpořil dokonce osobně i starosta Ctirad Mikeš.

7.2.2018 AKTUALIZOVÁNO 7.2.2018
SDÍLEJ:

Každý oddíl, spolek nebo sportovní klub ve městě nominoval své tři absolutně nejúspěšnější sportovce za minulý rok, kteří dostali čestnou plaketu a diplom.Foto: Deník / Walterová Barbora

Za moderátorský stolek se letos postavil Petr Limprecht, který je nejen vedoucím dopravně preventivní skupiny městské policie, ale zároveň mistr školy bojového umění Taekwondo Hansoo v Mělníku. 

Každý oddíl, spolek nebo sportovní klub ve městě tu nominoval své tři absolutně nejúspěšnější sportovce za minulý rok, kteří dostali čestnou plaketu a diplom. Podle sekretáře okresního tělovýchovného svazu Pavla Suka budou všichni tito sportovci zároveň nominování do Nejúspěšnějšího sportovce Mělnicka, který spolupořádá Mělnický deník, Česka unie sportu, Středočeský kraj a města. Ten se bude konat v pondělí 26. února pod pořadatelskou taktovkou agentury Sport action s.r.o. a letos proběhne už podvacáté. „Tento projekt si klade za cíl ocenit nominované sportovce, funkcionáře a trenéry za jejich přínos pro mělnický sport,“ vysvětlil Pavel Suk.

Ve svém zahajovacím projevu starosta města zároveň přislíbil, že z rozpočtu města bude letos uvolněno na sport zhruba o dva miliony korun více, než bylo původně plánováno. „Peníze půjdou především na opravy sportovních zázemí,“ řekl starosta.

Úvodní znělku slavnostního galavečera obstaral soubor bicích nástrojů zdejší základní umělecké školy pod vedením pana Marka Šteigra. O první kulturní vložku se pak postarali mělničtí boxeři pod vedením Kryštofa Marounka. A to Jan Gazdík, účastník mistrovství Evropy v Turecku a Pepa Škop, mistr České republiky v kadetech. Přestávky mezi sportovci pak ještě vyplnily tři zpěvačky ze základní umělecké školy. A zhruba v polovině programu na pódium vyskákal Michal Kuběnka. Závodník v biketrialu, který pochází z Mělníka. Biketrial je v podstatě skákání na speciálně upraveném kole. Ve slavnostní večer Michal Kuběnka přeskakoval po dřevěných paletách ve spolupráci s třináctiletou Eliškou.

Na pódiu se vystřídali sportovci ze všech možných sportovních odvětví od basketbalistů, volejbalistů, přes plavce a bojovníky až po jezdce na koních. Kvůli vážnému zranění se nemohla dostavit k udělení ceny trenérka krasobruslařů Radana Prachtová. „Paní Prachtová s námi dnes bohužel nemůže být, jelikož se při tréninku zranila a má dvojnásobnou zlomeninu. Všem nám vzkazuje, že si této ceny velmi váží a slibuje, že práci s dětmi bude vykonávat i nadále a se stejným nasazením jako doposud,“ vysvětlil moderátor Petr Limprecht.

Zřejmě nejmladším oceněným sportovcem byl mladý hasič Albert Packa, který v kolektivu dobrovolných hasičů Vehlovice působí už od tří let. Na halové soutěži- Libišský čtyřboj se ve své kategorii umístil na neuvěřitelném prvním místě. „Konkurence v celém okrese je opravdu velká, jsme hrdí na to, že je Albert úspěšný. Věříme, že jeho nadšení vydrží i po přestupu do kategorie Mladších. Doufáme, že tento úspěch není posledním v řadě a Bertík obhájí své prvenství i v dalších soutěžích,“ tvrdí jeho trenéři.

Své svěřence ocenil i sám moderátor Petr Limprecht, jako trenér Taekwondo Hansoo. „Tuto cenu jsem získala podruhé a mám z toho hroznou radost, že mě trenéři nominovali. Vím určitě, že chci takhle pokračovat dál, cvičit možná ještě víc a pořád se zlepšovat,“ řekla Lenka Bruthansová, mělnická taekwondistka, která na mistrovství republiky vybojovala úžasně bronzové umístění.

Mezi posledními vyhlašovanými byli mělničtí boxeři ze školy Kryštofa Marounka. Jeho svěřenec Jan Gazdík má za sebou už 47 zápasů, ze kterých jich 33 vyhrál. Přiznal ale, že letos ho čeká ten nejdůležitější zápas – maturita.

Čestné uznání za dlouholetou činnost a podporu sportu na Mělníku si převzali Vladimír Mestenhauser z jezdeckého oddílu a Svatoslav Lugr, který pořádá mělnický maraton Míru, i když pouze jeden z nich dorazil osobně.

Ocenění mělničtí sportovci

Tělovýchovná jednota EMĚ Mělník:
1. Oddíl volejbalu - Družstvo žen (vítěz 2. ligy České republiky)
2. Oddíl basketbalu - Lukáš Rajnoch

Hong He Hong Jia Quan (škola Čínského bojového umění Kung fu Mělník)
1. Jakub Miřatský
2. Karel Král
3. Anna Kajzrová

Klub plavců Mělnických
1. Adam Zloský
2. Anna Zlesáková

FC Mělník
1. Tým starších žákyň 
2. Jan Sedláček
3. Roman Dombai

Házená Mělník
1. Jan Chmelík
2. Družstvo starších žáků 
3. Družstvo starších žákyň 

FK Pšovka Mělník
1. Marián Krejčík
2. Jan Škrabal
3. Jan Müller

Jezdecký klub Mělník
1. Karolína Prušáková
2. Aneta Červená
3. Markéta Miková

Klub veslařů Mělnických 1881
1. Anna-Marie Macková
2. Matěj Mach
3. Zdeněk Krejza

Sportovní klub Kraso Mělník
1. Radana Prachtová

SK Los Mělník, klub orientačních sportů
1. Anna Machová
2. Marek Bejvl
3. Tomáš Skřipský

Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce
1. David Vegricht

SDH Mělník Blata
1. Kolektiv mladých hasičů
2. Družstvo žen

SDH Mělník Vehlovice
1. Kolektiv mladých hasičů
2. Albert Packa

Spolek bruslařů Mělnických
1. Karolína Farkašová
2. Tréninková skupina pod vedením Nikoly Brabcové a Báry Stibůrkové

Olympik Mělník, futsal
1. Tomáš Cabadaj
2. Dominik Šup
3. Pavel Šuba

Taekwondo Hansoo z.s.
1. Petra Novotná
2. Vojtěch Beneš
3. Lenka Bruthansová

Workout Mělník
1. Tomáš Vágner
2. Pavel „Pablo“ Novák
3. Tým Workout Mělník

SK BOX Mělník
1. Jan Gazdík
2. Pepa Škop
3. Kryštof Marounek

Floor Maniacs Mělník
1. A tým muži

SK Boxing Mělník
1. Tomáš Doleček
2. Rudolf Kraj mladší

Zvláštní ocenění
Čestné uznání za dlouholetou činnost a podporu sportu na Mělníku Vladimír Mestenhauser a Svatoslav Lugr

Co pro vás znamená ocenění sportovce Mělníka?
Tomáš Vágner, Workout MělníkTomáš Vágner
Workout Mělník

Jsem rád, že naše město Mělník dokáže ocenit práci sportovců, trenérů či týmů, kteří do své záliby dávají všechno. Sport má v Mělníku zelenou a to mě hrozně těší a vážím si toho.

Vojtěch Beneš, Taekwondo HansooVojtěch Beneš
Taekwondo Hansoo

Je to moje první ocenění, mám za sebou vlastně teprve první celou soutěžní sezonu. Ale určitě mě to povzbudilo v tom, abych na sobě pracoval ještě víc než doposud.

Jan Chmelík, Házená MělníkJan Chmelík
Házená Mělník

Určitě mě to motivuje k dalším výkonům. Celý život jsem denně na házené a rád vzpomínám na každý den, který jsem tam prožil. Ale nejlepší jsou stejně soustředění, tam je největší sranda. Mládežnickou reprezentací jsem už prošel a teď je mým cílem hrát, co nejvíc a možná se jednou podívat do zahraničí.

Autor: Barbora Walterová

7.2.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Státní a veřejná správa - Státní a veřejná správa Úředník veřejné správy 18 810 Kč

Úředníci v oblasti daní vrchní referent / rada Oddělení kontrolní III. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18810 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Služba zahrnuje zejména:, - komplexní výkon agendy při správě daní ve složitých případech správy daní,, - provádění postupů při správě daní podle daňového řádu, a to daňové kontroly, postupů k odstranění pochybnosti, místního šetření a vyhledávací činnosti., Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 30. dubna 2018, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu: Finanční úřad pro Středočeský kraj, Na Pankráci 1685/17,19, 140 21 Praha 4, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese, případně na podatelnu Územního pracoviště v Mělníce,, Tyršova 105, 276 01 Mělník., Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna2100@fs.mfcr.cz, nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID: 6sxny3p.. Pracoviště: Finanční úřad pro středočeský kraj, územní pracoviště v neratovicích, Smetanova, č.p. 1222, 277 11 Neratovice. Informace: Radomír Venglař, +420 315 639 730.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Ostatní odborní pracovníci ve 17 000 Kč

Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: - administrativa, práce s klienty, praxe v oboru zubní lékařství + znalost oboru, Nabízíme: benefity, obědy, Místo výkonu práce: Horní Počaply 255, 277 01 , Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem. Pracoviště: Apodis dent s.r.o. - horní počaply, 277 03 Horní Počaply. Informace: Maxim Ovchinníkov, +420 775 577 978.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 73 Kč

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Úklid - prac. Kralupy nad Vltavou. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 73.2 kč, mzda max. 80 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: MERO Kralupy nad Vltavou, Veltruská č.p. 748, Kralupy nad Vltavou.Pobočky: Nelahozeves,Uhy., , Hledáme šikovné úklidové zaměstnance s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu, , Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků na nábytku, úklid sociálního zařízení, otření prachu., , Pracovní úvazek: zkrácený – 4 hod./den., Vyhrazeno pro OZP., Požadujeme: spolehlivost., , Volejte nebo pište: 723 612 506, , NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Pracoviště: Forcorp group spol. s r.o. - prac. kralupy nad vltavou, Veltruská, č.p. 748, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1. Informace: Renáta Marková, +420 723 612 506.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 20 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Obsluha formátovací pily. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: náborový příspěvek 5.000,-, dovolená 24 dní, příspěvek na stravné, dotované nápoje, příspěvek na penzijní pojištění. Pracoviště: Mepla s.r.o., Strážnická, č.p. 1518, 276 01 Mělník 1. Informace: Marie Krapfová, +420 315 739 063.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Protesty v Nymburce při jednání sjezdu komunistů a maškarní průvod.
133

Proti Zemanovi a komunistům protestovaly stovky lidí

Velké dějiny i jejich popis v regionu
4

Velké dějiny i jejich podpis v regionu. To nabízí kladenská výstava

V kauze policejních nákupů si svědci pochybení nevšimli

Střední Čechy - Jakékoli čachry kolem veřejných zakázek nezaznamenal, stejně jako to, že by se koncem roku nakupovaly zbytečnosti jenom proto, aby se podařilo utratit všechny peníze, které jsou k dispozici. To ve čtvrtek u Městského soudu v Praze řekl zástupce vedoucího odboru správy majetku středočeské policie Miroslav Šťovíček.

V rámci výstavy železničních modelů se strhne i válečná vřava

Střední Čechy - Vlastní železniční zastávku obec Líbeznice na Praze-východ nemá; těmi nejbližšími jsou Hovorčovice, Měšice u Prahy a Zlonín. Od pátku do neděle však bude v obci jedno kolejiště téměř nalepeno na druhé – v nové sportovní hale Na Chrupavce se totiž chystá výstava železničního modelářství ve všech obvyklých rozměrech.

Hrůzné nálezy z popelnic a tři tisíce pokut v jednom dni: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 20. dubna 2018.

Do Neratovic se valí favorizované Kladno

Neratovice – Jedno z nejtěžších utkání druhé poloviny sezony čeká v sobotu fotbalisty Neratovic, kteří se v rámci 22. kola divize utkají na domácí půdě v tradičním čase 10.15 s Kladnem.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT