VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mělník ocenil nejúspěšnější sportovce loňského roku

Mělník /FOTOGALERIE/ – Úterní večer v mělnickém Masarykově kulturním domě patřil těm nejlepším sportovcům z celého města. Letos to byl už třetí ročník této ankety, kterou podpořil dokonce osobně i starosta Ctirad Mikeš.

7.2.2018 AKTUALIZOVÁNO 7.2.2018
SDÍLEJ:

Každý oddíl, spolek nebo sportovní klub ve městě nominoval své tři absolutně nejúspěšnější sportovce za minulý rok, kteří dostali čestnou plaketu a diplom.Foto: Deník / Walterová Barbora

Za moderátorský stolek se letos postavil Petr Limprecht, který je nejen vedoucím dopravně preventivní skupiny městské policie, ale zároveň mistr školy bojového umění Taekwondo Hansoo v Mělníku. 

Každý oddíl, spolek nebo sportovní klub ve městě tu nominoval své tři absolutně nejúspěšnější sportovce za minulý rok, kteří dostali čestnou plaketu a diplom. Podle sekretáře okresního tělovýchovného svazu Pavla Suka budou všichni tito sportovci zároveň nominování do Nejúspěšnějšího sportovce Mělnicka, který spolupořádá Mělnický deník, Česka unie sportu, Středočeský kraj a města. Ten se bude konat v pondělí 26. února pod pořadatelskou taktovkou agentury Sport action s.r.o. a letos proběhne už podvacáté. „Tento projekt si klade za cíl ocenit nominované sportovce, funkcionáře a trenéry za jejich přínos pro mělnický sport,“ vysvětlil Pavel Suk.

Ve svém zahajovacím projevu starosta města zároveň přislíbil, že z rozpočtu města bude letos uvolněno na sport zhruba o dva miliony korun více, než bylo původně plánováno. „Peníze půjdou především na opravy sportovních zázemí,“ řekl starosta.

Úvodní znělku slavnostního galavečera obstaral soubor bicích nástrojů zdejší základní umělecké školy pod vedením pana Marka Šteigra. O první kulturní vložku se pak postarali mělničtí boxeři pod vedením Kryštofa Marounka. A to Jan Gazdík, účastník mistrovství Evropy v Turecku a Pepa Škop, mistr České republiky v kadetech. Přestávky mezi sportovci pak ještě vyplnily tři zpěvačky ze základní umělecké školy. A zhruba v polovině programu na pódium vyskákal Michal Kuběnka. Závodník v biketrialu, který pochází z Mělníka. Biketrial je v podstatě skákání na speciálně upraveném kole. Ve slavnostní večer Michal Kuběnka přeskakoval po dřevěných paletách ve spolupráci s třináctiletou Eliškou.

Na pódiu se vystřídali sportovci ze všech možných sportovních odvětví od basketbalistů, volejbalistů, přes plavce a bojovníky až po jezdce na koních. Kvůli vážnému zranění se nemohla dostavit k udělení ceny trenérka krasobruslařů Radana Prachtová. „Paní Prachtová s námi dnes bohužel nemůže být, jelikož se při tréninku zranila a má dvojnásobnou zlomeninu. Všem nám vzkazuje, že si této ceny velmi váží a slibuje, že práci s dětmi bude vykonávat i nadále a se stejným nasazením jako doposud,“ vysvětlil moderátor Petr Limprecht.

Zřejmě nejmladším oceněným sportovcem byl mladý hasič Albert Packa, který v kolektivu dobrovolných hasičů Vehlovice působí už od tří let. Na halové soutěži- Libišský čtyřboj se ve své kategorii umístil na neuvěřitelném prvním místě. „Konkurence v celém okrese je opravdu velká, jsme hrdí na to, že je Albert úspěšný. Věříme, že jeho nadšení vydrží i po přestupu do kategorie Mladších. Doufáme, že tento úspěch není posledním v řadě a Bertík obhájí své prvenství i v dalších soutěžích,“ tvrdí jeho trenéři.

Své svěřence ocenil i sám moderátor Petr Limprecht, jako trenér Taekwondo Hansoo. „Tuto cenu jsem získala podruhé a mám z toho hroznou radost, že mě trenéři nominovali. Vím určitě, že chci takhle pokračovat dál, cvičit možná ještě víc a pořád se zlepšovat,“ řekla Lenka Bruthansová, mělnická taekwondistka, která na mistrovství republiky vybojovala úžasně bronzové umístění.

Mezi posledními vyhlašovanými byli mělničtí boxeři ze školy Kryštofa Marounka. Jeho svěřenec Jan Gazdík má za sebou už 47 zápasů, ze kterých jich 33 vyhrál. Přiznal ale, že letos ho čeká ten nejdůležitější zápas – maturita.

Čestné uznání za dlouholetou činnost a podporu sportu na Mělníku si převzali Vladimír Mestenhauser z jezdeckého oddílu a Svatoslav Lugr, který pořádá mělnický maraton Míru, i když pouze jeden z nich dorazil osobně.

Ocenění mělničtí sportovci

Tělovýchovná jednota EMĚ Mělník:
1. Oddíl volejbalu - Družstvo žen (vítěz 2. ligy České republiky)
2. Oddíl basketbalu - Lukáš Rajnoch

Hong He Hong Jia Quan (škola Čínského bojového umění Kung fu Mělník)
1. Jakub Miřatský
2. Karel Král
3. Anna Kajzrová

Klub plavců Mělnických
1. Adam Zloský
2. Anna Zlesáková

FC Mělník
1. Tým starších žákyň 
2. Jan Sedláček
3. Roman Dombai

Házená Mělník
1. Jan Chmelík
2. Družstvo starších žáků 
3. Družstvo starších žákyň 

FK Pšovka Mělník
1. Marián Krejčík
2. Jan Škrabal
3. Jan Müller

Jezdecký klub Mělník
1. Karolína Prušáková
2. Aneta Červená
3. Markéta Miková

Klub veslařů Mělnických 1881
1. Anna-Marie Macková
2. Matěj Mach
3. Zdeněk Krejza

Sportovní klub Kraso Mělník
1. Radana Prachtová

SK Los Mělník, klub orientačních sportů
1. Anna Machová
2. Marek Bejvl
3. Tomáš Skřipský

Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce
1. David Vegricht

SDH Mělník Blata
1. Kolektiv mladých hasičů
2. Družstvo žen

SDH Mělník Vehlovice
1. Kolektiv mladých hasičů
2. Albert Packa

Spolek bruslařů Mělnických
1. Karolína Farkašová
2. Tréninková skupina pod vedením Nikoly Brabcové a Báry Stibůrkové

Olympik Mělník, futsal
1. Tomáš Cabadaj
2. Dominik Šup
3. Pavel Šuba

Taekwondo Hansoo z.s.
1. Petra Novotná
2. Vojtěch Beneš
3. Lenka Bruthansová

Workout Mělník
1. Tomáš Vágner
2. Pavel „Pablo“ Novák
3. Tým Workout Mělník

SK BOX Mělník
1. Jan Gazdík
2. Pepa Škop
3. Kryštof Marounek

Floor Maniacs Mělník
1. A tým muži

SK Boxing Mělník
1. Tomáš Doleček
2. Rudolf Kraj mladší

Zvláštní ocenění
Čestné uznání za dlouholetou činnost a podporu sportu na Mělníku Vladimír Mestenhauser a Svatoslav Lugr

Co pro vás znamená ocenění sportovce Mělníka?
Tomáš Vágner, Workout MělníkTomáš Vágner
Workout Mělník

Jsem rád, že naše město Mělník dokáže ocenit práci sportovců, trenérů či týmů, kteří do své záliby dávají všechno. Sport má v Mělníku zelenou a to mě hrozně těší a vážím si toho.

Vojtěch Beneš, Taekwondo HansooVojtěch Beneš
Taekwondo Hansoo

Je to moje první ocenění, mám za sebou vlastně teprve první celou soutěžní sezonu. Ale určitě mě to povzbudilo v tom, abych na sobě pracoval ještě víc než doposud.

Jan Chmelík, Házená MělníkJan Chmelík
Házená Mělník

Určitě mě to motivuje k dalším výkonům. Celý život jsem denně na házené a rád vzpomínám na každý den, který jsem tam prožil. Ale nejlepší jsou stejně soustředění, tam je největší sranda. Mládežnickou reprezentací jsem už prošel a teď je mým cílem hrát, co nejvíc a možná se jednou podívat do zahraničí.

Autor: Barbora Walterová

7.2.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků 20 000 Kč

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků Lakýrník kovových výrobků. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 23500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Přípravář/ka – lakovna, Lakovna v mělnickém závodě je centrální lakovnou pro naše čtyři závody v České republice. Budova byla zkolaudovaná v roce 2014; tzn. prostředí je zde nové, čisté s funkčním odsáváním. Spolupracovníci zde pracují ve směnné provozu – ranní směna od 6:00 do 14:30 a od 14:30 do 22:30. Tým tvoří muži a jedna žena. , , Za jakého předpokladu můžete být na této pozici úspěšný?, • Musíte být maximálně pečlivý/á – nedbale provedená příprava může znamenat i nevratné poškození dílu, , Jak bude vypadat Váš pracovní den?, • Budete odmašťovat, tmelit a brousit, zakrývat papírovou páskou, magnetickými krytkami, ucpávat pomocí špuntů apod., • Zpočátku Vás povede zkušenější kolega, který Vám vysvětlí co a jak, , Co bude výsledkem Vaší práce? , • Kompletně připravený díl pro lakýrníka, který mu dá barvu, dle přání zákazníka , , , Benefity, • Odměna 500 Kč za 8h přesčasovou směnu, 250 Kč za 6h přesčasovou směnu, příplatek 10 Kč/h za odpolední směnu , • Pololetní odměny, • Každoročně navyšujeme základní mzdu , • Finanční odměny při pracovních a životních jubileích , • Dotované závodní stravování v ceně 25 – 37 Kč za hlavní jídlo, • Firemní chaty: v Harrachově za 100 Kč/osobonoc a ve Špindlerově Mlýně za 130 Kč/osobonoc, • Letní a zimní slavnost s hudbou a bohatým rautem , • 600 Kč měsíčně na penzijní připojištění. Pracoviště: Erwin junker grinding technology a.s., Řípská, č.p. 863, 276 01 Mělník 1. Informace: Jana Vajnerová, +420 315 632 276.

Výroba - Výroba Seřizovači 19 000 Kč

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů Obraběči/operátoři frézky + CNC soustruhu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: praxe min. 1 rok, Nabízíme: příspěvek na stravování, pitný režim, 3x sick days, Kontakt: telefonicky 6:00-14:30, životopisy zasílejte e-mailem. Pracoviště: Patron bohemia a.s., Českolipská, č.p. 3419, 276 01 Mělník 1. Informace: Martin Cífka, +420 315 630 140;737 254 121.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 15 000 Kč

Všeobecné sestry s osvědčením Všeobecná sestra s osvědčením. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb., platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, vstřícný přístup k pacientům, ochotu podílet se na chodu a prestiži nemocnice. , Místo výkonu práce: Pražská 528/29, Mělník. , Kontakt: Čermáková Petra (PO - PÁ od 8 do 15 hod.). Životopisy zasílat e-mailem.. Pracoviště: Mělnická zdravotní, a.s., Pražská, č.p. 528, 276 01 Mělník 1. Informace: Petra Čermáková, +420 315 639 106.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 17 000 Kč

Prodavači ostatního zboží v prodejnách Prodavač/ka chovatelských potřeb. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - krátký - dlouhý týden nebo ranní/odpolední, Požadujeme: spolehlivost,pečlivost, znalost práce na PC, dobrá komunikace, zemědělská škola výhodou, Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem, telefonicky 9:00-16:00. Pracoviště: Štěpán kučinka - kralupy nad vltavou, Veltruská, č.p. 815, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1. Informace: Andrea Kučinková, +420 777 728 040.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Z fotbalového utkání I.B třídy Loučeň - Pátek (4:0)
149

Loučeň slaví 125 let od založení

Nováček krajského přeboru Libušín (v červeném) v prvním kole nečekaně doma přehrál obhájce prvenství Poříčí 3:2 na penalty.
40

Krajský přebor: Překvapily Libušín, Vykáň i Hřebeč

Velvary v Neratovicích potvrdily kvalitu

Neratovice - Velvary postoupily s přehledem do 2. kola Mol Cupu. Nováček ČFL vyhrál na půdě Neratovic vysoko 4:1.

Mladý slánský plošinář Bruno Belan druhý v Evropě

Divišov – Na divišovském plochodrážním stadionu se uskutečnil finálový závod Evropského poháru juniorů do 15 let v kategorii 125 ccm. Osmnáct plochodrážních nadějí z Velké Británie, Německa, Estonska, Nizozemí, Polska a samozřejmě z Česka bojovalo o posty nejvyšší v Evropském poháru do 125 ccm na klasické ploché dráze.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT