Dvougólové vedení na vítězný hattrick nestačilo, Olympik doma padl

Mělník – Třetí ligová výhra v řadě se nekonala. Futsalisté mělnického Olympiku sice nad litoměřickým Gardenline v utkání čtvrtého kola Varta ligy slibně vykročili. Hosté ale zápas se značným přispěním svých zahraničních akvizic otočili a oslavili první výhru v ročníku.

7.10.2018

Ve druhém koe VARTA futsal ligy se Olympiku Mělník povedla doma senzace. Výsledkem 4:2 zdolal favorizovaný Interobal Plzeň.Foto: Deník / Michal Pavlík

Hosté jsou favorité – předzápasová prognóza domácích o tom, že kvality Litoměřic neodpovídají jejich bodově chudému vstupu do sezony, se nakonec naplnily.

Mělničtí vstoupili do utkání vedoucím gólem a v 11. minutě odskočili přímým kopem Gabča dokonce na rozdíl dvou branek. Ten ovšem vydržel pouze dvacet vteřin a ve 14. minutě se znovu začínalo od nuly. Zdržálek sice bleskově odpověděl, vyrovnání v poslední minutě jako by předurčilo děj ve druhé části. Hosté svou dominanci přetavili v další dvě branky. Domácí už navzdory velké snaze skvěle bránícího soupeře přelstít nedokázali.

Podruhé v sezoně a poprvé doma tak odcházeli s porážkou, což mrzelo hlavně v kontextu prvního poločasu. „Byli jsme vyrovnaným, ne-li lepším týmem. Bohužel jsme neproměnili spousty šancí,“ litoval jeden z domácích střelců Dominik Zdržálek. „Druhý poločas už byly Litoměřice lepší. My si toho moc nevytvořili. V asi třech velkých šancích nás skvěle vychytal Kubíček a Litoměřice si pak výhru zkušeně pohlídaly.“

Manažer hostí Lukáš Vobecký přiznal, že podle něj rapidnímu zlepšení předcházela poločasová bouřka v kabině. „Od našeho vedoucího gólu jsme hru kontrolovali,“ uvedl a věří, že stejně jako v loňské sezoně výhra nad Mělníkem tým nakopne.

Olympik Mělník – Gardenline Litoměřice 3:5 (3:3)
Branky: 2. Vála, 11. Gabčo, 15. Zdržálek – 11. a 33. Rodrigo, 14. Krok, 19. Douglas, 31. Hrubý. Rozhodčí: Řeháček, Vrtal.

(lk, js)

7.10.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 17 000 Kč Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků Obsluha balící linky. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: Práce na balící lince., Odbavování + skládání potravinářských výrobků, Kontakt:, Vacková Zuzana, tel.: 730 154 692, , e-mail: zuzana.vackova@oksat.cz. Pracoviště: O.k. automot & sat s.r.o. 01, Mělnická, č.p. 133, 277 32 Byšice. Informace: Zuzana Vacková, +420 730 154 692. Obchod - Obchod Obsluha čerpacích stanic a mycích linek 22 000 Kč Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků Prodavač/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - slušnost a poctivost podmínkou, - vyučení výhodou, - 12-ti hodinové směny denní/noční, krátký/dlouhý týden, - nabízíme firemní benefity a odměny, Kontakt: telefonicky po-pá 8:00-16:00. Pracoviště: Radius s.r.o. - kralupy nad vltavou, U Dýhárny, č.p. 1162, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1. Informace: Suchý, +420 602 694 558. Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 000 Kč Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách Dělníci v prádelně - žehlíř/ka. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Kontakt: telefonicky 8:00-14:00, životpisy zasílejte e-mailem. Pracoviště: Nes mělník, s.r.o., Vodárenská, č.p. 1161, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1. Informace: Mária Hlavatá, +420 607 141 094. Doprava a logistika - Doprava a logistika Manipulační dělník 12 200 Kč Doplňovači zboží Doplňovači zboží. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dělené směny, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: flexibilitu, pečlivost, fyzickou zdatnost, základní znalost s vybalováním a skládáním zboží, výhodou znalost vietnamského jazyka, Kontakt: osobní schůzka na adrese místa výkonu práce, telefonicky pátek 15:00-17:00. Pracoviště: Cuong nguyen tran 01, Jana Palacha, č.p. 789, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1. Informace: Thao Ngo, +420 770 678 789.

Fotbalisté Sokola Záryby (v modrém) porazili góly v závěru Sázavu 3:0.

Dynamo spustilo koncert, Záryby rozhodly z penalty

Hokejisté Poděbrad si pořádně zastříleli, Kralupům doma nasázeli třináct gólů

Kralupský nováček po debaklech šokoval

Mistr uvrhl Odolku na dno tabulky

Karlovy Vary - Dost možná nejnáročnější týden sezony mají za sebou volejbalisté Aera Odolena Vody. Na palubovce úřadujícího mistra Uniqa extraligy, VK ČEZ Karlovarsko, prohráli 1:3 na sety, stejně jako v předchozí televizní dohrávce v Budějovicích. V tabulce po čtyřech kolech spadli na poslední místo.