VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládí dostalo zelenou. I za cenu rekordního schodku!

Mšeno – Letošní plochodrážní sezona by ve Mšeně měla být ještě daleko velkolepější než ta minulá. Alespoň podle závěrů ze sobotní členské schůze Plochodrážního klubu Grepl v restauraci Stadion.

22.2.2011
SDÍLEJ:

Na výroční členské schůzi PDK Grepl nechyběl ani Ondřej Smetana, jeden z nadějných juniorů, kteří budou v nadcházející sezoně hájit barvy Mšena.Foto: Karel Horňák

Téměř padesátka členů přivítala ve svém středu kromě klubových funkcionářů také dva extraligové jezdce – Jana Jaroše a Filipa Šiteru, jehož motocykl se stal vítanou dekorací schůze.

Jednání pozorně sledovala i čtveřice nadějných juniorů – Ondřej Smetana, Stanislav Pouznar, Milan Čermák a Michal Klein, kteří budou v letošní sezóně hájit barvy mšenského klubu.

Členská schůze nejprve potvrdila složení výboru a statutárního zástupce klubu, jímž se stal klubový prezident Rudolf Grepl. Jeho zpráva o sportovní činnosti a také financích se stala nejdůležitějším bodem pořadu celé schůze.

Z hodnocení sportovní činnosti byla prezidentem nejvíce oceněna obhajoba mistrovského titulu v extralize. Základ úspěchu byl položen výhrami ve všech šesti domácích utkáních. Na mšenském stadionu se ale celkem uskutečnilo dokonce devět závodů, z nichž v osmi šlo o body do mistrovství ČR.

Mšenští jezdci Filip Šitera a Jan Jaroš se v závodech ME probojovali do semifinále. Po celou dobu závodního období probíhala příprava juniorů za ztížených podmínek s technikou a dráhou. Proto byly využity příležitosti k tréninkům v Chabařovicích, Slaném, Pardubicích, Praze a v Liberci.

Kromě zajištění závodů pro své jezdce se klub staral o řadu dalších věcí jako příprava dráhy a zázemí, oprava místního rozhlasu, oprava osvětlení, výměna osvětlovacích těles, příprava startovacího zařízení a oprava nosné konstrukce bariér. Proběhlo školení ředitelů závodů.

V červnu byly instalovány ochranné bezpečnostní bariéry včetně elektroinstalace. Po sezóně byly demontovány a odvezeny k uskladnění do Brandýsa nad Labem. Činnost v roce 2010 byla zakončena 5. prosince závěrečnou schůzí členů s vyhlášením výsledků.

V letošním roce se klub bude ještě v daleko větší míře starat o výchovu a růst svých vlastních závodníků, kterých má klub zatím sedm. Kromě závodů na ledové ploché dráze přihlásilo Mšeno všechny soutěže, které se v Česku jedou, a to jak pro dospělé, tak i juniory.

Borce s mšenskými vestami tak fanoušci budou moci spatřit v kláních extraligy a 1. ligy družstev, MČR jednotlivců a dvojic a MČR juniorů do 21 let a 19 let. Do MČR juniorských družstev staví Mšeno dokonce dva týmy!

Péče o takový počet jezdců ovšem předpokládá nemalé množství financí. Už v loňském roce musel deficit přesahující 700 tisíc korun řešit půjčkou svému klubu prezident Rudolf Grepl.

Velké rozšíření sportovní činnosti zejména v oblasti mládeže bude znamenat nutnost zajistit také odpovídající příjmy. Schodek letošního rozpočtu vyšplhal zatím na 1,7 milionu korun. Úkol zajistit potřebné finance je ostatně prvořadý pro všechny klubové funkcionáře.

A jaké další plány si ve Mšeně naložili pro letošní rok? Pokračovat chtějí v úpravě dráhy, v rekonstrukci a doplnění osvětlení, v prohlídce a úpravě rozhlasu na stadionu a opět budou instalovány bezpečnostní bariéry a opraveno zábradlí.

Sportovním metám vévodí očekávání, že extraligový tým bude opět bojovat o nejvyšší příčky, cílem je semifinále a pokus o obhájení titulu.

V MČR jednotlivců by ve Mšeně rádi viděli alespoň dva závodníky do šestého místa, v juniorské soutěži družstev boj o titul a v soutěži jednotlivců jedno umístění do třetího místa.

Rozpočet PDK Grepl na rok 2011 (v tis. Kč)

Příjmy 1 500
Dotace 200
Reklamy 850
Vstupné 400
Stánky a prodej ND 50

Výdaje 3 270
Extraliga 1 500
Junioři 400
Režie, opravy 80
Pneumatiky 100
PHM 50
Nájemné 40
Plakáty, programy 90
Občerstvení 40
Věnce, poháry 50
Poplatky AČR 40
Sanity 40
Mobilní WC 40
Údržba stadionu 200
Bariéry – doplatek 600

KAREL HORŇÁK

22.2.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Doprava a logistika - Doprava a logistika Manipulační dělník 15 000 Kč

Doplňovači zboží Doplňovači zboží. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - preferujeme lidi komunikativní, pilné, znalost vietnamštiny výhodou, flexibilita v rámci pracovních hodin , Kontakt: telefonicky každý den 9:00-18:00, osobní schůzka nám. Komenského 77, 277 13 Kostelec nad Labem. Pracoviště: Duy anh s.r.o., nám. Komenského, č.p. 77, 277 13 Kostelec nad Labem. Informace: Dung Bui Duy, +420 607 109 611.

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 12 800 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě Manipulační dělníci ve výrobě. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12800 kč. Volných pracovních míst: 11. Poznámka: - montáž tlumičů, vibrace motorů, Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem, osobní schůzka po telefonické domluvě ve Vibracousticu, telefonicky po-pá 10:00-15:00 p. Vegorenkov 776 717 673. Pracoviště: Maxtiana s.r.o. - vibracoustic, Nad Jatkami, č.p. 3562, 276 01 Mělník 1. Informace: Vegeronkov, +420 776 717 673.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 22 620 Kč

Učitelé na 1. stupni základních škol Učitelé na 1. stupni základních škol. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22620 kč, mzda max. 29500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: - požadujeme kvalifikaci pro 1. stupeň ZŠ - titul Mgr., minimálně 5 let praxi, trestní bezúhonnost, flexibilitu, řidičský průkaz sk.B, Nabízíme: příspěvek na stravu, vitamíny 1x ročně, 1x za 2 roky zdrav. obuv, 3x za rok pracovní večeře, Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem. Pracoviště: Základní škola a mateřská škola hostín u vojkovic, okres mělník, příspěvková organizace, 277 44 Vojkovice u Kralup n.Vlt.. Informace: Iveta Rechcíglová, +420 315 792 048.

Informační technologie - Informační technologie Technici počítačových sítí 18 810 Kč

Technici počítačových sítí a systémů Informatik. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18810 kč, mzda max. 28320 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - zajišťování správné funkce a chodu vymezených uživatelských úseků informační a komunikační infrastruktury, informačních systémů, aplikací pro koncové uživatele, sítí databází apod. Zejména v těchto oblastech: , - uživatelská podpora pracovních stanic s OS Windows a Windows serverem, včetně tiskáren a dalších připojených zařízení podpora a správa aplikací klient/server a správa aplikací v prostředí MS Office, Exchange Server, MSSQL, Oracle. Podpora a správa pracovních stanic a aplikací tenkých klientů v prostředí VMWare, VMWare vSphere. Podpora a správa GIS aplikací v prostředí GeostoreV6,Marushka. Podpora provozu a správa Windows serverů v prostředí VMWare vSphere. Podpora a správa provozu aktivních prvků - switch, router(CISCO,HP) v síti LAN. Správa databází MS SQL a Oracle. Správa uživatelů v prostředí Windows Active Directory. Organizace a správa zálohování v prostředí programu Veeam., Předpoklady pro vznik pracovního poměru:, - fyzická osoba, která je státním občanem ČR, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v ČR trvalý pobyt a dosáhla věku 18 let,, - bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, Požadujeme: vzdělání VŠ bakalářské nebo vyšší odborné se zaměřením na obor informatika,prokazatelný zájem o danou problematiku včetně znalosti daných oblastí; samostatnost, pečlivost,spolehlivost, dobré komunikační a organizační schopnosti, , Výhodou: praxe v oboru, další znalosti k dané činnosti, praxe v oblasti technologií a správ GIS, praxe v prostředí VMWare, PŘIHLÁŠKA MUSÍ OBSAHOVAT:, -přesné označení výběrového řízení, jméno, příjmení a titul uchazeče; datum a místo narození uchazeče; statní příslušnost; místo trvalého pobytu uchazeče; číslo občanského průkazu; datum a podpis uchazeče, K PŘIHLÁŠCE SE PŘIPOJÍ TYTO DOKLADY:, - strukturovaný životopis, motivační dopis, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání, TERMÍN DORUČENÍ PŘIHLÁŠKY: 15.5.2018 do 10:00hod. na Městský úřad Mělník, personální a mzdové oddělení, nám. Míru 1, 276 01 Mělník, bližší informace na tel.:315 635 430,431. Pracoviště: Město mělník, náměstí Míru, č.p. 1, 276 01 Mělník 1. Informace: Oddělení personální a mzdové, +420 315 635 430;431.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Neratovice - Libiš, derby

ČFL se vzdaluje, Neratovice znovu prohrály

Protesty v Nymburce při jednání sjezdu komunistů a maškarní průvod.
133

Proti Zemanovi a komunistům protestovaly stovky lidí

Velké dějiny i jejich podpis v regionu. To nabízí kladenská výstava

Střední Čechy - Originální kolekci připomínající působení legionářů v období první světové války dokázalo nabídnout zájemcům o historii naší moderní státnosti Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně, které ve čtvrtek přivítalo první návštěvníky rozsáhlé výstavy nazvané Než vznikla republika. 

V kauze policejních nákupů si svědci pochybení nevšimli

Střední Čechy - Jakékoli čachry kolem veřejných zakázek nezaznamenal, stejně jako to, že by se koncem roku nakupovaly zbytečnosti jenom proto, aby se podařilo utratit všechny peníze, které jsou k dispozici. To ve čtvrtek u Městského soudu v Praze řekl zástupce vedoucího odboru správy majetku středočeské policie Miroslav Šťovíček.

V rámci výstavy železničních modelů se strhne i válečná vřava

Střední Čechy - Vlastní železniční zastávku obec Líbeznice na Praze-východ nemá; těmi nejbližšími jsou Hovorčovice, Měšice u Prahy a Zlonín. Od pátku do neděle však bude v obci jedno kolejiště téměř nalepeno na druhé – v nové sportovní hale Na Chrupavce se totiž chystá výstava železničního modelářství ve všech obvyklých rozměrech.

Hrůzné nálezy z popelnic a tři tisíce pokut v jednom dni: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 20. dubna 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT