Dostavili se nejen samotní členové, pozvaní hosté z řad sponzorů, čestný člen Václav Parus, ale také někteří jezdci, například Jan Jaroš a Tomáš Topinka.

Předseda klubu Rudolf Grepl nejdříve poděkoval přítomným za dobrou práci vedoucí v loňském roce k velkému úspěchu v podobě zisku stříbrné medaile v extralize družstev. Přednesl také finanční zprávu za loňský rok, při které zdůraznil, jak je plochodrážní sezona na vydané prostředky náročná. Že to bude v letošním roce ještě horší, nemůže být pochyb. A to čeká mšenský klub v polovině května pořádání mistrovství světa juniorů.

Cílem a nutností tedy bude pro Mšenské oslovit sponzory a získat dotace. Jako velmi dobrá se jeví spolupráce klubu a města Mšena. Přítomnost místostarosty je důkazem, že radnice si uvědomuje, jak obrovskou reklamu a dobré jméno v doma i za hranicemi plochá dráha Mšenu dělá.

Proběhly také volby do výboru a až na jednu změnu zůstalo vedení v původním složení.

Po krátkém shrnutí výsledků po sportovní stránce ústy manažera Petra Vandírka přešel program do diskuse a volné zábavy. Právě při ní nejčastěji zaznívaly dotazy, kdy už to konečně vypukne. Podle sportovního kalendáře se první závod ve Mšeně pojede 1. května a půjde o memoriál Emila Sovy. „Je před námi mnoho náročné práce a rádi bychom se s ní vypořádali se ctí,“ pronesl závěrem šéf klubu Rudolf Grepl.

Miloslav Čmejla