Nejlepší závodnicí byla Markéta Trhoňová, která získala pro družstvo dvacet bodů. Dále bodovaly Šárka Flegrová (16), Karolína Blechová (7), Teraza Kalálová(7) a Sára Pšeničková (5). Body přidala i vítězná štafeta na čtyřikrát šedesát metrů. Škoda pro tým, že žádná neratovická žákyně neběžela osmistovku, šance na druhé místo by ještě vzrostla.

Chlapci – mladší žáci – letos vlastní družstvo nepostavili a jen hostují za Starou Boleslav. Nejvíce bodů získali Václav Nepomucký –19 a Pavel Beneš – 4. Když už je řeč o hostujících atletech, tak Ondřej Hunčovský získal v soutěži dospělých za druholigovou Spartu v dálce a trojskoku celkem 27 bodů, Michal Sebera ve stejných disciplínách deset bodů, osmičkou přispěl Václav Mráz. Za Kolín startující Ondřej Čerepušťák vybojoval v chůzi devět bodů.

V červnu půjde atletům nejen o soutěžní body, ale také o splnění limitů na mistrovství republiky. K tomu mají nejlépe nakročeno Ondřej Bureš v překážkových bězích, dále Ondřej Hunčovský v dálce, trojskoku a ve výšce a Michal Sebera v dálce, popřípadě v trojskoku. Jedinou ženou s šancí na „republiku" je Klára Příhodová ve vytrvaleckých disciplínách.

(če)