„Zúčastnili jsme se celkem třiadvaceti národních a mezinárodních soutěží, včetně mistrovství světa a mistrovství Evropy. Na těchto soutěžích jsme se nesčetněkrát umístili mezi nejlepšími kluby," ohlédl se Martin Brejcha za rokem 2014, v němž jeho svěřenci výrazně překonali dosažené výsledky z minulých let a z nejvyšších soutěží přivezli řadu medailí. „Celkem jsme v roce 2014 vybojovali 327 medailí, z toho 160 zlatých, 76 stříbrných a 91 bronzových. Naši reprezentanti získali 29 titulů mistra republiky a devatenáct titulů vicemistra."

Za jeden z největších úspěchů pak Martin Brejcha považuje zisk dvou zlatých medailí na mistrovství Evropy FSKA, které se konalo v Polsku, kde se sourozenci Denisa a Daniel Brejchovi stali mistry Evropy. Na italském mistrovství Evropy největší světové mládežnické organizace WUKF členové SK Dragon vybojovali pět medailí. Mistrem Evropy se zde stala Denisa Brejchová a druhými vicemistry Kateřina Smetanová, Daniel Brejcha, Vladimír Fafek a Patrik Vébr.

„Absolutně největším úspěchem byl zisk čtyř medailí na mistrovství světa, které se Konalo v Polsku. Titul mistra světa zde vybojoval Daniel Brejcha, vicemistrem světa se stal Honza Řápek a druhými vicemistry světa Denisa Brejchová a Vladimír Fafek," doplnil Martin Brejcha. Nejúspěšnějšími reprezentanty SK za rok 2014, kteří získali nejvíce ocenění, se ve svých kategoriích stali Daniel Brejcha, Jan Řápek a Denisa Brejchová.

„Za dosažené výsledky je nutné poděkovat nejen všem závodníkům za vzornou reprezentaci klubu a města, trenérům za jejich aktivní přístup a práci, ale také Domu dětí a mládeže Neratovice a Základní škole Ing. M. Plesingera-Božinova Neratovice za vytvoření výborných podmínek pro cvičení. Děkujeme také všem rodičům a přátelům klubu za podporu a věříme, že letošní rok 2015 bude ještě úspěšnější," uzavřel Martin Brejcha.

Úspěšná výprava SK karate Dragon DDM Neratovice na Mistrovství ČR FSKA 2014.