Čtrnáctka reprezentantů SK Karate Dragon Neratovice přispěla k celkovému pátému místu České republiky sedmi zlatými, jednou stříbrnou a osmi bronzovými medailemi. Ve čtyřech dnech se na deseti tatami utkalo bezmála 1700 závodníků z 23 zemí.

V první den šampionátu byly na programu týmové kategorie. Jako první se na tatami představily kumite týmy. Denisa Brejchová vybojovala společně s reprezentačními kolegyněmi Barborou Šťastnou a Michaelou Rešovou dvě bronzové medaile.

V kategoriích kata tým soutěžily hned tři trojice neratovických závodníků a také je čekala na konci sladká medailová tečka. Kadeti ve složení Daniel Brejcha, Matěj Lippert a Filip Smutný a kadetky Denisa Brejchová, Eliška Mihalčatinová a Eliška Fidlerová získali zlaté medaile a stali se mistry Evropy. Druhý tým kadetů ve složení Dominik Zachař, Jakub Fidler a Vladimír Fafek také zabojoval a obsadil třetí místo.

Daniel Brejcha - mistr Evropy v kategorii kadetů.Druhý den byl vyhrazen individuálním kategoriím kata a medailová sklizeň pokračovala. Štěpán Svoboda vybojoval stříbro v kategorii chlapci 11 let. Ve stejné se do finálové šestky probojovali Dalibor Kolínko a Víctor Sánchez, byť na stupně vítězů nedosáhli.

Daniel Brejcha do finále postoupil z třetího místa, svou finálovou kata však překonal očekávání a po sečtení bodů vybojoval další titul mistra Evropy.

Třetí den se dostaly na řadu individuální kategorie kumite. První radost zařídila třetím místem Denisa Brejchová, která v semifinále nestačila na pozdější vítězku kategorie. Bratr Daniel se také probojoval do semifinále. Až chyba v napínavém závěru znamenala zakončení medailové sbírky bronzem. Matějovi Lippertovi uniklo semifinále o vlásek a obsadil páté místo.

Po skončení všech kategorií kumite přišly na řadu speciální kategorie kata tělesně postižených karatistů. Nedílná součást každého šampionátu přivála další obrovskou neratovickou radost. Michal Nosek vybojoval zlatou medaili. Když mu tleskala celá hala, nebo na jeho počest zněla státní hymna, ukápla nejednomu členu české výpravy slzička dojetí.

Závěrečný den patřil finalistům juniorských a seniorských kategorií. Z členů Dragonu uspěla juniorka Linda Skalová, která v kumite obsadila vynikající třetí místo. V kata bral junior David Le páté místo, cesta Lindy Skalové skončila v semifinále.

Mistrovský titul pro kata team kadetek ve složení Eliška Mihalčatinová, Denisa Brejchová a Eliška Fidlerová.