Nízká produktivita a zraněný brankář rozhodly

Kralupy – Bez téměř všech svých „hvězd" a ještě k tomu se zraněným brankářem Heimrathem, kterému bolavé rameno velmi omezovala pohyb, nastoupili do dalšího divizního zápasu futsalisté kralupského AFC. Hosté z Litoměřic jim pak výsledkem 1:6 uštědřili lekci z produktivity.

28.1.2013

Futsal - ilustrační foto.Foto: Deník

„Konečný rozdíl ve skóre neodpovídá dění na hřišti, zejména v první půli spadlo hostům do branky skoro vše, do čeho kopli," mínili po zápase domácí.

Jako jediný dokázal střelecký zmar Kralup protrhnout okolo desáté minuty Libor Koláček. Po jeho pohledném vyrovnání po individuální akci ale hosté rychle zvrátili stav zpět na svoji stranu, a než se AFC otřepal, bylo téměř po zápase.

Ve druhém poločase se domácí zlepšili, začali napadat po celém hřišti, měli daleko víc možností, ale brankář Litoměřic hostům podržel bezpečný náskok až do konce.

Po druhé porážce v řadě se AFC přiblížilo dno tabulky, k dalšímu utkání nastoupí v pátek ve Stochově proti MCE Slaný.

AFC KRALUPY – GARD. LITOMĚŘICE 1:6 (1:5)
Branky: L. Koláček – Kyzlík 2, Schoř 2, Fadler, Vosmanský. ŽK: Trojan, Polák – Stejskal. AFC Kralupy: Heimrath – Trojan, V. Pavlíček, Karas, A. Moravec – T. Koláček, L. Koláček, Tetiva, Polák.

(am)

Autor: Redakce

28.1.2013 VSTUP DO DISKUSE

Olympik proti Chrudimi sahal po senzaci, nakonec smolně padl.

Jedna z klíčových bitev. K soutoku míří Oceláři

Forbíny Rytířů Mělnických v prostorách poetické kavárny Pohodovej anděl.
11

Stanou se rytířské forbíny novou tradicí?

Kam na Mělnicku za zábavou? Vyberte si!

Mělnicko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

ON-LINE: Ptejte se ragbyového trenéra Roberta Votipky

Kralupy – Pomáhal zakládat kralupský ragbyový klub, prožil s ním všechny těžké chvíle a je nadále jeho výraznou součástí. Trenér Robert Votipka je jedním z těch, který se snaží ragby postavit na slušnou úroveň i u nás. A právě kralupský kouč je naším dalším hostem online rozhovoru pro Mělnický deník.

V okolí Prahy mají vyjet nové vlaky. Budou mít jedno, nebo dvě patra?

České dráhy chtějí v příštích letech zásadně obnovit elektrické vlaky pro Pražskou integrovanou dopravu. Názor, jak mají vozy vypadat, se začíná v poslední době měnit. Pro dopravu v Praze a okolí chtějí České dráhy koupit jedenáct vlaků, které mají jezdit na lince z Milovic do Benešova u Prahy. Dopravce ve svých plánech zatím počítá s tím, že vlaky by byly jednopodlažní a sedmivozové.

KRÁTCE: Máslový betlém se prodraží

Mělnicko - Přinášíme vám přehled krátkých zpráv z regionu.