Největším překvapením byla podle trenéra Petra Limprechta zřejmě zlatá medaile dvojice Bruthansová Beránek, kterým se podařilo převálcovat soupeře, kteří byli majiteli vyšších barevných pásků. „Chyběly nám v celkovém hodnocení jen tři body, abychom skončili na třetím místě. I tak to považuji za velký úspěch. Před námi skončily kluby, které měly mnohonásobně víc závodníků než my,“ vysvětlil Limprecht s tím, že ještě před závěrečným turnajem letošní sezony, který se mimochodem uskuteční doma v Mělníku, má Hansoo už teď jasné vítěze extraligy i národní ligy.

Jiří Beránek a Jan Hlavsa potvrdili skvělou formu a do své sbírky si připsali už několikátou zlatou medaili v pořadí. Lenka Bruthansová jen těsně nestačila na jedinou soupeřku a pro Mělník získala stříbrnou medaili. Kateřina Suchá, která absolvovala teprve druhý závod ve své kariéře, získala první zlatou příčku. Přitom na svém prvním představení na tatami před měsícem v moravském Hradci to byla bronzová.

Hořín nedal Horním Beřkovicím šanci, dvěma góly zazářil Polanský
Hořín slaví. Slovanu bojovnost nestačila

Barbora Hlavsová bez problémů zdolala všechny své soupeřky a pro Hansoo přidala další nejcennější kov. Ve své kategorii opět nezaváhala Petra Novotná, která potvrdila skvělou formu a získala jasně první místo, i když její zdravotní stav není úplně ideální. Anna Miškovská vybojovala pro mělnický klub stříbrnou příčku a Martin Řehák po dlouhé pauze uhájil pozici na stupních vítězů a za svůj výkon byl ohodnocen třetí příčkou. Vojtěch Beneš, který vždy hájí Hansoo pozici v nejpočetnější kategorii celého turnaje tentokrát nestačil na dva své protivníky.

Mělnický Hansoo měl opět zástupce i v řadách rozhodčích. Na soudcovskou lavici usedli Zdeněk Doležal, Jan Mládek, Petr Miženko, Martin Moták, Petr Limprecht a Michal Moca.

Zlatá medaile
Jiří Beránek
Jan Hlavsa
Barbora Hlavsová
Petra Novotná
Kateřina Suchá
Petr Suchý
Dvojice Lenka Bruthansová a Jiří Beránek

Stříbrná medaile
Lenka Bruthansová
Anna Miškovská
Dvojice Anna Miškovská a Martin Řehák

Bronzová medaile
Vojtěch Beneš 
Martin Řehák

Ilustrační foto.
Studenti budou hrát volejbal pro nemocnou Nikolku