Oba páteční soupeři na sebe narazili v nedávném čtvrtfinále poháru a po výsledku 8:3 měli jasně navrch Pražané. V Mělníku věří, že boj o mistrovské body přinese mnohem příznivější výsledek.

„Budeme chtít předvést náš nejlepší výkon a ukázat, že můžeme být Spartě vyrovnaným soupeřem,” plánuje kouč Mělníka Jakub Němec před soubojem dvou týmů, které na pátém a čtvrtém místě dělí šest bodů.

Do karet by domácím přece jen mohl hrát o poznání náročnější program soupeře. Hned šestice sparťanů absolvovala v uplynulém týdnu reprezentační srazy. Zkraje příštího navíc Letenští nastoupí k pohárovému finále s Chrudimí.

Nejen kvůli nahuštěnému kalendáři tuší trenér Beni Simitči náročnou práci. „Očekávám bojovný výkon soupeře, který by měl nastoupit v ještě optimálnější sestavě než ve čtvrtfinále poháru, kdy nehrál vůbec špatně. I tak jsme favoriti, a tuto roli budeme chtít potvrdit.“

Hala na gymnáziu otevře své brány hodinu před výkopem, který je v pátek 7. prosince ve 20.30 hodin. Domácí klub vyzývá fanoušky, aby dorazili co nejdříve, a vyvarovali se tak možnému riziku, že se na ně při vyprodání kapacity nedostane.