Podle univerzála Jacoba Kerna se hrál vyrovnaný zápas. „Věděli jsem, že jsou dobrý tým, chtěli jsme se jim revanšovat za finále. Hráli jsme velmi dobře,“ řekl a pochválil servis, útok i blok.

Trenér Aera Marcin Kryś viděl prostor k dalšímu zlepšení, ukázal ho statně hned úvodní set, který jeho tým prohrál. „Začali jsme zápas hodně zle a nebyla to naše dobrá hra. S každým setem jsme byli více trpěliví a klidní, takže jsme rádi, že jsme zápas vyhráli. V sobotu nás čeká další zápas a brzy předkolo play-off, takže se na to musíme připravit a hrát lépe než dnes.“

Volejbalisté Aera pro prohraném finále děkuji za podporu svým příznivcům.
Finálové zklamání. Odolka bojovníky z Beskyd nezastavila

Podle blokaře Beskyd Antonína Klimeše se na jeho týmu nejspíš podepsala menší únava z poháru. Domácí podle něj byli lepší hlavně na servisu a zaslouženě vyhráli.

Trenér Beskyd Michal Provazník mínil, že se zápas lámal ve třetím setu. „Byli jsme tři body nahoře, ale Kern nás pak rozstřílel servisem takovým způsobem, že už domácí neslezli ze sedla a zaslouženě vyhráli.“

Po několika letech návrat. Boxerské utkání na Mělníku proběhne ve velkém stylu.
Po několika letech návrat. Boxerské utkání v Mělníku proběhne ve velkém stylu

Poslední utkání základní části Odolka odehraje v sobotu v Benátkách, zápas spolurozhodne o soupeři Aera pro předkolo začínající hned v úterý. Mohou jím být i domácí. Při jejich případné porážce může na úkor celku od Jizery na poslední chvíli proklouznout do play-off jeden z trojice Zlín - Ostrava – Ústí nad Labem.

Aero Odolena Voda - Black Volley Beskydy 3:1 (-18, 21, 22, 17)

O. Voda: Chevalier, Osoria, Kern, Šulc, Carabali, Srb, libero Ježek. Střídali: Démar, Hladík, Svoboda, Jachnicki, Melichar.

Beskydy: Danylov, Mišek, Mečiar, Klimeš, Perry, Malík, libero Krejčíček. Střídali: Flegr, Sztolarik, Koloušek, Přibyl.