Regionální přebor I. třídy
2. kolo: D. Beřkovice B – D. Beřkovice A 8:10
(čtyřhra 0:1, Danaj 1, Raček 1, Brauner 1, WO 5 - Papež 4, R. Hrdý 2, M. Hrdý 3), Cítov - Veltrusy 16:2 (čtyřhry 1:0, Vaněk 3, Vl. Vaněček 1, Líska 3, Kasáček 3, WO 5 – I. Karas 1, T. Karas 1), Liběchov A - Dynamo A 8:10 (čtyřhry 0:2, Pejpal 2, Martin Dvořák 1, Milan Dvořák st. 1, Sekereš 4 - Točík 1, Ovsenák 2, Vedralová 2, Gecašek 3), Mšeno A - Mšeno B 8:10 (čtyřhry 0:2, Babák 3, Kummer 2, Živec 2, Kovacs 1 - Bízek 4, Kůtek 1, Malý 3), Tišice A - Dřínov A 5:13 (čtyřhry 0:2, Brodský 3, Rubín 2 - Káš 3, Kruml 2, Polák 2, Poláková 4), Mlékojedy B – Mělník/Pšovka A 12:6 (čtyřhra 1:0; Kočiš 1, Chalupa 1, A. Novák 1, M. Novák 2, WO 6 - Vítek 1, Čech 2, A. Braunšveig 3).
 1. Start Mlékojedy B 2 2 0 0 30: 6 6
 2. Sokol Dřínov A 2 2 0 0 29: 7 6
 3. Dynamo Nelahozeves A 2 2 0 0 21:15 6
 4. TJ Sokol Cítov 2 1 0 1 23:13 3
 5. SK Liběchov A 2 1 0 1 18:18 3
 6. Sokol Mělník/Pšovka A 2 1 0 1 19:17 3
 7. SKST Sokol Veltrusy 2 1 0 1 13:23 3
 8. SK Mšeno B 2 1 0 1 18:18 3
 9. Sokol D. Beřkovice A 2 1 0 1 17:19 3
10. SK Mšeno A 2 0 0 2 10:26 0
11. Sokol Tišice A 2 0 0 2 10:26 0
12. Sokol D. Beřkovice B 2 0 0 2 8:28 0

RP II. třídy
2. kolo: Tišice B – Kralupy 7:11
(čtyřhry 0:2, WO 3, Vais 2, I. Kratochvíl 1, Veselý 1 – Růžička 4, Vokál 2, Palan 2, Slejška 1), Mělník/Pšovka B – H. Počaply 3:15 (čtyřhry 1:1, Štros 1, Strouhal 1 – Němeček 4, Ježek 4, Patera 4, Bradáč 2), Dřínov B – Liběchov B 12:6 (čtyřhry 1:1, Tůma 4, Plocková 4, Pleticha 2, Möglich 1 – Žiačik st. 2, P. Zelenka 2, Švesták 1), Neratovice F – Neratovice E 0:18 (čtyřhry 0:2, Pecha 4, Trhoň 4, Sauer 4, Pekarovič 4), Dynamo C – Neratovice D 0:18 (čtyřhry 0:2, Salmon 4, Klouček 4, Jeřábek 4, Sauer 4), Mlékojedy C – Dynamo B 4:14 (čtyřhry 0:2, Kostelecký 2, Nikolov 1, Hendrych 1 – Haincová 4, Gecašek 4, Ovsenáková 3, Karas 1).
 1. TJ Neratovice D 2 2 0 0 34: 2 6
 2. Dynamo Nelahozeves B 2 2 0 0 31: 5 6
 3. TJ Neratovice E 2 2 0 0 29: 7 6
 4. TJ Kralupy 2 2 0 0 21:15 6
 5. Sokol Dřínov B 2 1 0 1 19:17 3
 6. TJ Sokol H. Počaply 2 1 0 1 23:13 3
 7. SK Liběchov B 2 1 0 1 21:15 3
 8. TJ Sokol Tišice B 2 1 0 1 18:18 3
 9. Start Mlékojedy C 2 0 0 2 11:25 0
10. Sokol Mělník/Pšovka B 2 0 0 2 6:30 0
11. TJ Neratovice F 2 0 0 2 2:34 0
12. Dynamo Nelahozeves C 2 0 0 2 1:35 0

Výsledky a tabulky po jednotlivých kolech naleznete vždytaké ve středečním tištěném vydání Mělnického deníku!