První půle příliš futsalové krásy nepobrala. Na obou týmech byla patrná nerozehranost a během 25 minut hrubého času si žádná ze střel nenašla cestu do sítě. Druhé dějství pojali aktéři duelu poněkud ofenzivněji. Jedinečnou šanci otevřít skóre měl Jurčovský, ale pokutový kop poslal vedle. Střelecké prokletí prolomil až v 37. minutě levačkou Gabčo, který přetavil ve vedoucí gól milimetrový pas Šimandla. Hned nato si domácí srazili do brány střelu Šuby mladšího a bylo to 0:2. V závěru, kdy oba týmy střídavě zkoušely hrát bez brankáře, Kohnhäuser doklepával po skrumáži do branky a zadělal na drama. Omlazený Mělník se ale nakonec ubránil a postoupil do dalšího kola, kde se střetne s prvoligovým Benagem.

Malibu M. Boleslav – Olympik Mělník 1:2 (0:0)
Branky: 49. Kohnhäuser – 7. Gabčo, 42. Šuba ml. Rozhodčí: Černý, Dragoun. ŽK: Bělík (MB). Diváci: 25. Malibu: Malík (26. Tvaroh) – Bernat, Kohnhäuser, Polanka, Kraus, Pechanec, Bělík, M. Dvořáček, Reyes (Maňas). Olympik: Machulka (26. Jenč) – Jurčovský, Pokorný, Šuba ml., Gabčo, Volf, Šimandl, Prejsa.