Soupeři, proti kterému Mělničtí započnou druhou polovinu soutěže, náleží po té první desátá pozice při negativním skóre 34:58. Nejproduktivnějším českolipským hráčem je Jan Havlásek s jedenáctibody za osmbranek a třiasistence. V tabulce aktivity celé soutěže mu náleží celkové 31. místo. O bod za ním je s pěti brankami a stejným počtem asistencí Vojtěch Brož. Ten ale na rozdíl od jeho spoluhráče odehrál osm zápasů, zatímco Havlásek jich má na kontě plných jedenáct.

Olympiku patří před tímto soubojem druhé místo se skóre 54:37. Nejproduktivnějším hráčem je Josef Gabčo, jenž už nastřádal 20 kanadských bodů a hřeje se na bronzové příčce. Už třináctkrát se radoval z branky a sedmkrát naservíroval míč spoluhráči. Na paty se mu dotahuje Daniel Dvořák, který má o čtyři body méně za jedenáct branek a pět asistencí.

F.A.Zole je zatím jediným týmem, který dokázal mužstvo trenéra Šuby porazit. Stalo se tak hned v prvním kole, kdy na domácí půdě vyhrál 3:2. Odčinit tuto porážku, a dostat tak pod tlak o skóre vedoucí Hradec. To bude úkolem domácích v utkání, které začíná v neratovické sportovní hale dnes ve 20 hodin.

PAVEL JÍNA