Ze svého prvního vítězství při své premiéře v tomto turnaji se může radovat účastník Středočeského krajského přeboru, celek Realvestav Slatina. Mělnický Olympik skončil po penaltovém rozstřelu na čtvrtém místě.

Osm týmů se v sobotu 26. prosince střetlo ve dvou čtyřčlenných skupinách o postup do vyřazovacích duelů. Ve skupině „A" dominoval trochu překvapivě slánský Foboz, který své řady posílil o další kvalitní slánské futsalisty.

To vývoj ve druhé skupině byl o poznání zamotanější. Tři družstva získala šest bodů, když shodně dokázala porazit vždy rezervní celek pořádajícího MCE. Následně ve vzájemných duelech si vždy jednou připsala výhru a prohru. O pořadí tak rozhodlo trochu zvláštní kritérium, a to celkové skóre ze všech duelů. A to přiřklo první místo juniorům mělnického Olympiku (notně posíleného hráči kladenského FC O.K.), druhou postupovou příčku získal slánský Union. Oči pro pláč tak zbyly oběma pořadatelským celkům. U prvního týmu MCE to pak bylo vzhledem ke kvalitě jeho kádru asi největší překvapení turnaje.

V prvním semifinálovém duelu, slánském derby, se od úvodního dějství lépe vedlo Fobozu.

Ve druhém semifinále se utkaly celky mělnických juniorů a Slatiny. Mělničtí se brzy dostali do dvoubrankového vedení, slatinští se však nevzdávali a s přibývajícím časem získávali navrch. Po zásluze pak dokázali skóre otočit ve svůj prospěch. Olympik ale bojoval dál, byť mu evidentně značně docházely síly. Přesto několik vteřin před koncem dokázal vyrovnat na konečných 3:3 (2:1). O postupujícím celku tak musela rozhodnout penaltová loterie, šťastnějším pak byla Slatina. Mělničtí futsalisté tak brali nepopulární bramborovou medaili.

Konečné pořadí:

1. Realvestav Slatina (Stč. KP)

2. FC Foboz Slaný (Stč. KP)

3. FK Union Slaný (OS I. třídy)

4. SK Olympik Mělník U-19 (1. liga U-19)

5. MCE Slaný (Stč. KP)

6. FC Brazil Kladno (OS II. třídy)

7. MCE Slaný „B" (OS I. třídy)

8. Vyhaslé Hvězdy Vinařice (fotbal)