Atmos Bělá – Mělník 5:11 (2:5)

Domácí, kteří loni smolně sestoupili z divize do krajského přeboru, se na soupeře z druhé nejvyšší české ligy vyzbrojili ještě třemi hráči divizního boleslavského Malibu, které před týdnem ve vzájemném přípravném zápase zdolali 7:3.

Do utkání s Mělníkem vstoupili nebojácně a v první desetiminutovce byli favoritovi více než vyrovnaným soupeřem. Dokonce šli dvakrát do vedení – 1:0 a 2:1. Pak se ale mělnická mašina začala dostávat do obrátek a domácí se měli co ohánět. Mělník navíc sáhl v závěru první půle k nácviku power-play a překlopil skóre po první dvacetiminutovce na svou stranu v poměru 5:2.

Druhý poločas už se odehrával v jasné režii hostů. Ti přehrávali kombinačním futsalem domácí a skóre začalo narůstat. Závěrečných několik minut strávili hosté opět v power-play, při níž ale alespoň korigovali skóre také hráči domácího Atmosu. Pro ně začíná krajský přebor, kde narazí mimo jiné i na mělnické béčko, v prvním říjnovém víkendu.